Kur aizņemties naudu ātri un izdevīgi?

Situācijās, kad nauda nepieciešama ātri, nav laika gaidīt konsultāciju savā komercbankā, ko piedāvā tikai pēc dažām dienām. Tādos brīžos mēs mēdzam meklēt citus ceļus, kā tikt pie naudas ātrāk un ar mazāku birokrātisko slogu. Izdevīgā situācija ir tie, kuriem ir tādi draugi un paziņas, kas var nekavējoties aizdot nepieciešamo naudas summu, un nav nepieciešamības palīdzību meklēt pie kreditoriem. Tomēr arī aizņemšanās no paziņām un draugiem ir ar savu ēnas pusi, jo ir bieži gadījumi, kad šādā veidā tiek sabojātas labas attiecības un izpostīta draudzība. Zinu daudzus bagātus cilvēkus, kas principa pēc nekad neaizdod naudu draugiem, jo zina, ka tas ļoti izmaina attiecības.Tāpēc katram pašam jāizvērtē, vai labāk tomēr nemeklēt kreditētāju.

Specializētās kredītu bankas BIGBANK naudas aizdevums ir noformējams pavisam ātri un ērti. Klientu apkalpošanas centrs ir izvietots Rīgas centrālajai stacijai piegulošajā tirdzniecības centrā Origo, tas ir ērti atrodams un sasniedzams arī tiem, kas nepārzina galvaspilsētu. Jūsu pieteikumu naudas aizdevumam izskatīs dažu minūšu laikā turpat apkalpošanas centrā. Pozitīva lēmuma gadījumā turpat arī varēsiet ērti noformēt līgumu. Nauda jau pēc neilga laika tiks ieskaitīta jūsu bankas kontā.

Pieredze ar BIGBANK

Arī es šādā steidzamā situācijā izmantoju tieši BIGBANK naudas aizdevumu kā risinājumu grūtā brīdī. Es nevēlējos sasaistīties ar ātro kredītu iestādēm, jo manam brālim ar to bija nepatīkama pierdze, tāpēc baidījos. Uzskatīju, ka drošāk ir noformēt patēriņa aizdevumu kādā bankā. Zināju, ka ir tāda BIGBANK, bet nebiju iedziļinājies pakalpojumu klāstā un sadarbības nosacījumos. Izrādījās, ka banka specializējusies tieši kredītu izsniegšanā. Bijušie un esošie bankas klienti interneta atsauksmēs apgalvoja, ka visiem aizdevuma noformēšana bijusi ātra un bez liekām problēmām, bijuši nepeiciešami tikai daži dokumenti. Citu pozitīvās pieredzes iedrošināts, BIGBANK mājas lapā aizpildīju aizdevuma pieteikuma formu. Jau tajā pašā dienā man piezvanīja bankas darbiniece un paziņoja, ka varu nākt uz klientu apkalpošanas filiāli noslēgt aizdevuma līgumu. Izdarīju to nekavējoties, jo vēlējos pēc iespējas ātrāk saņemt naudu savā bankas kontā. Viss noritēja lietišķi, pretimnākoši un profesionāli. Man izsniedz speciālu kartiņu, kurā bija ierakstīts mans līguma numurs, ikmēneša maksājuma summa un datums. To varēja ērti ievietot makā un vajadzības gadījumā vienmēr apskatīties. Nav nepieciešamības dokumentu mapēs meklēt līgumu vai mēģināt atcerēties šo informāciju no galvas. Katru mēnesi arī saņēmu atgādinājumu uz elektronisko pastu, ka tuvoja maksājuma datums. Parasti jau pats atcerējos par maksājumu, bet bija dažas reizes, kad šis atgādinājums man noderēja, jo atvaļinājuma laikā biju piemirsis, ka jāveic regulārie ikmēneša maksājumi. Elektroniskais atgādinājums mani izglāba no kavēta maksājuma un soda procentiem.