KUR IEGĀDĀTIES PRECES INVALĪDIEM?

staiguļiJebkurš no mums vēlas dzīvot brīvi, bez jebkādiem fiziskiem vai emocionāliem ierobežojumiem, taču, sabiedrībā ir sastopami cilvēki, kuriem ikdienas gaitu īstenošanā ir nepieciešama palīdzība. Mūsdienās ir iespējams izmantot ļoti daudz un dažādas tehniskās palīgierīces, lai cilvēkiem ar invaliditāti ikdienas darbu paveikšana vairāk nebūtu kā izaicinājums, bet gan elementāra spēja piedalīties sabiedriskajās aktivitātēs.

Par piemērotāko palīgierīci noteikti spēs konsultēt zinošs ergoterapeits, kurš iepazīstinās arī ar citām iespējām. Piedāvājumā ir viss, sākot ar kruķiem un beidzot funkcionālajām un speciālajām invalīdu gultām. Tehnisko palīglīdzekļu veikalā ir iespējams iegādāties un arī pasūtīt dažāda veida un funkciju palīgierīces jebkuram interesentam.

DAŽĀDI TEHNISKIE PALĪGLIDZEKĻI BĒRNIEM INVALĪDIEM

Arī bērniem, kuri dažādu traumu rezultātā ir ieguvuši invaliditātes statusu, ir tiesības ikdienā izmantot dažāda veida tehniskos palīglīdzekļus, lai atvieglotu savu dzīvi. Ratiņkrēsli, ortozes, kruķi un daudz kas cits ir pieejams iegādei tehnisko palīglīdzekļu veikalā, lai jebkurš bērns varētu izbaudīt bērnību kā nākas, neuztraucoties un nedomājot par to, ka kaut kādā veidā būtu atšķirīgs no saviem vienaudžiem.

Specializētos palīglīdzekļus bērniem ar noteiktu invaliditāti,ir iespējams iegādāties arī internetā, kas noteikti atvieglo šo procesu daudziem vecākiem. Par ļaunu noteikti nenāks arī bērnu ergoterapeita konsultācija, lai uzzinātu, kurš palīglīdzeklis būtu vispiemērotākais.

KRUĶI, ORTOZES UN RATIŅKRĒSLI PALĪGTEHNIKAS VEIKALOS

Tehnisko palīglīdzekļu veikals piedāvā visus populārākos un nepieciešamākos palīglīdzekļus personām ar kustību traucējumiem – staiguļi, kruķi un spieķi, ratiņkrēsli, invalīfu ratiņi ar manuālu vai elektronisku vadību, dažāda veida funkcionālās gultas, kas piemērotas arī invalīdiem, jo aprīkotas ar pretizgulējumu matračiem un daudz kas cits. Tehniskie palīglīdzekļi atvieglo ikdienas gaitas daudziem, tikai jāsaprot, kas no visa klāsta būs vispiemērotākais un atbilstošākais.

Cilvēki, kuriem ir nepieciešami jebkāda veida tehniskie palīglīdzekļi, nereti jūtas neērti situācijās, kurās ir nepieciešams lūgt palīdzību citiem, tādēļ jebkāda veida palīglīdzekļu iegāde vai noma ir ļoti liels atspaids ikdienas gaitās ikvienam, kuram tas ir aktuāli. Noteikti ar dažādiem jautājumiem par tehnisko palīglīdzekļu funkcijām un pielietojumu var griezties arī pie veikala darbiniekiem, kuri labprāt atbildēs, ja radīsies kādas neskaidrības.