Laba dāvana Jūsu vannas istabai un ģimenei – dvieļu žāvētājs

dvieļu žāvētājiTas būs gan lielisks papildinājums telpas interjerā, gan praktisks labums Jūsu ģimenei. Visbiežāk ikdienā galvenās neērtības saistībā ar slapjajiem dvieļiem ir to ātrā izžāvēšanā. Īpaši tas ir apgrūtinoši, ja vannas istabā ir regulāri novērojams mitrums un aukstums. 

Var gadīties, ka atgriezies no darba un,  vakarā ejot dušā, saproti, ka no rīta lietotais dvielis vēl nav patīkami sauss. Jāņem jauns un nu jādomā, kur arī to izžāvēt. Ja finanses atļauj un vieta arī – jauns dvieļu žāvētājs būs noderīga un ilgtermiņā komfortu sniedzoša dāvana. Patīkama sajūta noteikti būs arī, izkāpjot no vannas vai iznākot no dušas, ja varēsiet ietīties sagatavotā sasildītā dvielī.

Kā jebkurā citā preču kategorijā, arī šeit – pie dvieļu žāvētājiem, pastāv plaša un reizēm pat mulsinoši liela izvēle, piemēram, https://220.lv/lv/majai-un-remontam/vannas-istabas-iekartas/dvielu-zavetaji. Iesākumā Jums būtu jāsaprot, kurā vannas istabas vietā Jūs to vēlaties piestiprināt un – kādā veidā tas tiks sildīts. Pamatā dvieļu žāvētāji iedalās – sausā (mazāka jauda, bet mēdz būt grozāmi) un slapjā tipa (izmanto apkures sistēmās). Pastāv vairākas žāvētāja sildīšanas iespējas – ar esošo apkures sistēmu (tad gan žāvētājs funkciju pildīs tikai konkrētajā sezonā), elektrību vai ar karsto ūdeni (pieslēgt var jebkurā laikā).

Ar karsto ūdeni sildāmajiem var būt korozijas problēma iekšpusē, tādēļ svarīgi ir izvēlēties kvalitatīva ražotāja piedāvājumu, kas veidots no misiņa vai nerūsējošā tērauda. Dvieļu žāvētāji ir dažāda veida un formas. Izvēlaties piemērotāko vietu Jūsu vannas istabā un kopā ar santehniķi to pieliekat. Vai nu veikalā iegādātas preces aprakstā vai pie santehniķa, kas nodrošinās uzstādīšanu, noteikti noskaidrojiet, kāda ir pareizā dvieļu žāvētāja kopšana un uzturēšana, lai tas kalpotu Jums maksimāli ilgi.

Jārēķinās gan, ka dvieļu žāvētāji nepilda radiatora funkcijas, tomēr uz tiem ikdienas var uzlikt un ātri izžāvēt arī pavisam nelielas lietas – kā zeķes, sīku veļu vai kādu cimdu pāri.

Ja gada nogalē budžetā ir gana brīvi līdzekļi, ieprieciniet savu ģimeni ar patiešām praktisku papildinājumu Jūsu mājoklī – dvieļu žāvētāju.