„Latvijas Hipotēka” – uzticams kreditēšanas partneris

Izvēloties savu privāto vai uzņēmuma kreditētāju, ir jābūt ļoti uzmanīgiem un lēmums jāpieņem pārdomāti – balstoties uz faktiem, objektīvu informāciju un uzticamiem aprēķiniem. Pēc šādiem kritērijiem es par savu kreditētāju esmu izvēlējies nebanku aizdevēju „Latvijas Hipotēka”.

Šis kreditētājs nodrošināja man hipotekāro kredītu, ko izmantoju vecāku atstātās lauku mājas renovācijai. Kreditētāja meklējumus veicu nesteidzīgi, tāpēc varēju mierīgi izpētīt vairāku aizdevēju piedāvātos noteikumus. Biju sarunājis kādu paziņu, kurš strādāja finanšu jomā, lai sniedz man padomus un palīdz izdarīt gudrāko izvēli.

Pēc gandrīz desmit potenciālo kreditētāju izpētes, par manai situācijai izdevīgāko tika atzīts nebanku aizdevējs „Latvijas Hipotēka”. Pie šī aizdevēja tad arī noformēju hipotekāro kredītu uz pieciem gadiem, par ķīlu kļuva pats renovējamais īpašums. Iegūtie naudas līdzekļi gada laikā tika novirzīti manam izstrādātajam ēkas un tās tuvākās apkārtnes atjaunošanas projektam.

Gala rezultāts bija lielisks, visa ģimene izteica vēlmi pārcelties no pilsētas dzīvokļa uz šo īpašumu, jo tas nebija pārāk tālu no galvaspilsētas. Kādi tad bija galvenie kritēriji, kas pārliecināja izvēlēties sadarbībai tieši „Latvijas Hipotēku”, lasiet turpinājumā.

Zema procentu likme

„Latvijas Hipotēka” bija viens no retajiem kreditētājiem, kas saviem labākajiem klientiem varēja piedāvāt tiešām zemu aizdevuma procentu likmi – 2,5%. Tas tiešām ir labs piedāvājums.

Protams, ka pie tik izdevīgiem skaitļiem netiek visi klienti, bet gan tie, kuri atbilst izvirzītajiem noteikumiem un finansiāli stabila, uzticamam klienta profilam. Man izdevās iekļauties šajos kritērijos, lai saņemtu pašu izdevīgāko kredīta procentu likmi.

Kredīta summa līdz pat 75% no ķīlas

Aizdevējs „Latvijas Hipotēka” saviem klientiem var kreditēt pat 75% no kopējās nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Tā ir ļoti laba iespēja iegūt lielākus naudas līdzekļus, lai realizētu savas ieceres un projektus. Protams, ja klientam nav nepieciešama tik liela naudas summa, viņam nav obligāti tā jāaizņemas.

Individuāla pieeja katra klienta situācijai

finanšu-situācijaMan ļoti patika tas, ka aizdevējs manī redzēja ne tikai kārtējo klientu un pieteikumu, bet reālu cilvēku un konkrētu situāciju.

Izteiktais piedāvājums, procentu likme un līguma noteiktumi tika pielāgoti tieši manai finanšu situācijai un plāniem, lai kreditēšana neradītu draudus ģimenes finansiālajai stabilitātei. Aizdevējam ļoti svarīgi ir nepakļaut klientu liekam riskam un ar aizdevumu uzlabot viņa dzīves kvalitāti, nevis to graut, kā tas šobrīd dažās aizdevumu nozarēs ir manāms.

Ātra pieteikuma izskatīšana un naudas izsniegšana

Protams, bija arī patīkami un ērti, ka kredīta pieteikums tika izskatīts jau vienas darba dienas laikā. Klientu speciālists ar mani sazinājās un uzaicināja uz tikšanos, lai precizētu vienošanās detaļas un pielāgotu līgumu tieši manai situācijai. Jau dažu dienu laikā varēju saņemt savā bankas kontā nepieciešamo naudas summu.