Lēti biroja krēsli.

Melns biroja krēsls.

Iekārtojot biroju vai kabinetu, vienmēr tiek meklētas kvalitatīvas preces, kas palīdzēs telpas padarīt omolīgākas, bet neradīs lētuma pieskaņu, jo tā nepatīk nevienam. Arī darbinieki noteikti novērtēs skaisti un pārdomāti iekārtotu darba vidi, jo tas veicina arī darba ražīgumu un nerada depresīvas izjūtas. Ja ilgstoši jāatrodas vidē, kas nav patīkama un kurā rodas visai nepatīkams garastāvoklis, tad par kādu ražīgu darba vidi vispār var būt runa. Biroja krēslu cenas amplitūda varbūt no dažiem desmitiem līdz pat dažiem simtiem eiro, bet tas nebūt nenozīmē to, ka lētākais variants ir jāizslēdz kā pilnīgi nepiemērots un slikts.

Kā izvēlēties biroja krēslus?

Biroja krēsli ir tā mēbele, kas jāizvēlas īpaši rūpīgi, jo tajos tiek pavadītas ilgas darba stundas, kas atsaucas ne tikai uz darbinieku ražīgumu, bet arī veselību, tādēļ svarīgi izvēlēties ergonomiskus krēslus, lai nerastos problēmas, kas raksturīgas sēdošu darbu veicējiem. Ergonomija ir tikai viens no rādītājiem, pēc kura var izvēlēties krēslus, kas tiks iegādāti ofisa telpām. Krēslus var izvēlēties vēl pēc sekojošiem kritērijiem:

  • Maksimālā svara, ko viens krēsls var turēt;
  • Krāsas – noteikti svarīgs kritērijs, ja vēlaties, lai visa ofisa telpa būtu skaisti saskaņota;
  • Dziļuma – dziļums, cik tālu cilvēks krēslā var iesēsties;
  • Augstuma – gan parastais, gan cik augstu var uzregulēt;
  • Materiāla –citiem ir vajadzīga āda, citiem pietiek ar auduma krēsliem;
  • Cenas – no dažiem desmitiem, līdz dažiem simtiem eiro. Atliek vien izvēlēties!

Kur iegādāties labus biroja krēslus?

Loģiski, ka vislabākā vieta dažādu, gan lielu, gan ne tik lielu preču iegādei, ir interneta veikalos. Latvijā vecākais interneta veikals 220.lv ir viens no labākajiem risinājumiem, ja nepieciešams iegādāties biroja mēbeles, taču nav jausmas, jo kurienes vispār sāk tās meklēt. Plašs piedāvājums un patīkamas cenas, allaž ir vilinājuši klientus ar visdažādākajām vēlmēm un vajadzībām un vienmēr ir atrasts risinājums katrai situācijai. Biroja krēsli ir jāizvēlas ar rūpību un jāatceras, ka tajos jāsēž laimīgiem cilvēkiem!