Lēts aizdevums internetā

vai iazidevums internetā ir lēts?Aizdevums internetā kļuva īpaši populārs laikā, kad finansiālu problēmu kredītu atmaksai nebija un nebija vajadzības arī mēneša beigās makā skaitīt pēdējās kapeikas, lai pabarotu savu ģimeni. Tos pie mums Latvijā sauc par treknajiem gadiem un katrs tos atceras divējādi – gan kā lielu laimi, gan milzīgām problēmām, kas nāca pēc ekonomikas burbuļa pārsprāgšanas. Kad radās problēmas ar finansēm, radās vajadzība pēc aizdevumiem. Banku piedāvātie aizdevumi, bieži vien, bija jāgaida ļoti ilgi, tāpēc, daudzi izmantoja iespēju tos saņemt ātrāk, un bez liekas vajadzības iziet no mājām un arī bez liekas birokrātijas. Šajā laikā ātrie aizdevēji kļuva ar vien vairāk. Latvijā aizdevums internetā ir pieejams pie aptuveni 15 ātrajiem aizdevējiem, kuri savus pakalpojumus labprāt piedāvā katram maksātspējīgam klientam, sākot no 20 gadu vecuma.

Kā tas darbojas?

Aizdevums internetā, pavisam noteikti ir viena no visvieglākajām iespējām, kā saņemt naudas aizdevumu. Viss, ko nepieciešams darīt, ir jāizvēlas sev atbilstošs aizdevējs un jāiepazīstas ar aizņemšanās noteikumiem. Ļoti daudz aizdevēju piedāvā savus pakalpojumus uz laiku līdz 30 dienām, bet ir tādi, kas piedāvā aizņemties naudu uz laiku līdz pat pāris gadiem, visbiežāk, diviem. Viss, ko nepieciešams darīt, ir aizpildīt informāciju aizdevēja mājas lapā un izvēlēties summu, kuru vēlaties aizņemties. Jāizvēlas arī termiņš, kurā taisāties aizdevumu atmaksāt. Kad tas viss būs izdarīts, tad atliek tikai nosūtīt pieteikumu aizdevējam un gaidīt kredītkomisijas atbildi. Atbilde parasti tiek dota pāris minūšu laikā un, ja viss notiek kā tam vajadzētu būt, tad nauda bankas kontā tiek ieskaitīta jau pāris minūšu laikā tajā pašā dienā.

Kā atdot aizdevumu?

Aizdevējs noteikti parūpēsies par to, lai neaizirstat aizdevuma atmaksas termiņu. Kad tas tuvosies, tad aizdevējs nosūtīs informatīvu sms un e-pastu, paziņojot par to, ka pēc dažām dienām beidzas aizdevuma termiņš un nepieciešams to atmaksāt vai pagarināt. Aizdevumu var atmaksāt arī pirms termiņa un par to nekādi soda procenti netiek piestādīti. Soda procenti parasti krājas tad, ja pēc konkrētā datuma, kad aizdevums jāatmaksā, neesat to izdarījis. Aizdevumu parasti ir iespējams atmaksāt pārskaitot aizdevējam summu, kādu aizņēmāties un papildus vēl procentu maksājumu, ja tāds konkrētajam aizdevumam ir piemērots. Parasti tad, kad tas izdarīts, saņemsiet no aizdevēja apstiprinošu īsziņu vai e-pasta vēstuli un būsiet laipni aicināts šo pakalpojumu izmanot vēlreiz, kļūstot par lojālu aizdevēju.

Kas ir līgumsods?

Gadījumā, ja ir radušās grūtības izdevumu apmaksāt, nepieciešams nekavējoties par to informēt aizdevēju, lai nerastos lieki sarežģījumi. Abas puses vienmēr var vienoties par aizdevuma atmaksas niansēm un piemērot kādus savādākus noteikumus. Līgumsods parasti tiek aprēķināts par katru kavēto dienu un, visbiežāk,sastāda 1 % no aizdevuma summas.

Vairāk lasi šeit – http://zion.lv/atrais-aizdevums-interneta