Bērnu velosipēdi - Bikko

Lēts velosipēds bērnam

Garais vasaras brīvlaiks ir īpaši saspringts laiks pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem. Kamēr mazais ar sajūsmu izbauda jauniegūto brīvību, vecākiem pienācis laiks kārtīgi palauzīt galvu par to, ar kādām aktivitātēm bērnu nodarbināt, lai vasara tiktu pavadīta lietderīgi un mazāk laika atliktu blēņām.

Arī mēs ar vīru šogad ieguldījām ne mazums laika, plānojot vasaras nodarbes meitai, kas šogad pabeidza trešo klasi. Tā kā dažādas bērnu vasaras nometnes ir gana dārgas, ar tām visus trīs mēnešus aizpildīt nav iespējams. Lielāko brīvlaika daļu mazā mitināsies pie vecmāmiņas laukos. Šeit iespējams izbaudīt dabu, uzturēties svaigā gaisā un iepazīt lauku vidi, kas tik ļoti pietrūkst mūsdienu bērniem. Vienīgā problēma bija tāda, ka tuvējās mājās nebija meitas vecuma bērnu, tāpēc mazajai ātri vien kļuva garlaicīgi.

Nolēmām, ka piemērota izklaide būtu velosipēds. Arī es sāku mācīties braukt ar divriteni viņas vecumā, un tas man sagādāja lērumu jautru brīžu un lielisku atmiņu. Tā kā vīram tūlīt bija paredzēts atvaļinājums, viņš apņēmās pats doties uz laukiem, aizgādāt uz turieni jauno braucamrīku un apmācīt mazo sarežģītajā velobraukšanas mākslā.

Atlika tikai izraudzīties piemērotu bērnu velosipēdu. Tā kā meita vēl turpināja augt, mums bija svarīgi, lai divritenis būtu ne tikai drošs un funkcionāls, bet arī ekonomisks. Nebija jēgas izdot milzīgu summu, par divriteni, kurš visticamāk kalpos tikai vienu sezonu, tāpēc meklējām lētu bērnu velosipēdu. Tāpat mums bija nepieciešami arī visi vajadzīgie aksesuāri – ķivere un ceļu sargi. Priekšā bija grūtā mācīšanās braukt, tāpēc kritieni bija neizbēgami. Ir svarīgi bērnu pasargāt no traumām, kas varētu radīt ne tikai veselības problēmas, bet arī mazināt vēlmi braukt ar divriteni.

Diemžēl pilsētā, kurā dzīvojam, piemērotu riteni neatradām. Vietējā velosipēdu veikala piedāvājums ir niecīgs, un cenas nesamērīgi augstas. Draudzene ieteica papētīt interneta veikalus, norādot, ka varbūt tur atradīsim, ko meklējam, un tā arī bija. Īsto braucamrīku atradām interneta veikalā Bikko.lv. No pārsteidzoši vērienīgā piedāvājuma izvēlējāmies divus iespējamos variantus, taču nevarējām izlemt, kuru īsti ņemt. Piezvanot uz konsultatīvo tālruni, noskaidrojām, ka viens no riteņiem vairāk piemērots mazākām meitenēm, savukārt otrs būtu atbilstošāks mūsu vecuma meitai. Turklāt tieši šim modelim tobrīd bija akcija. Sapratām, ka, lūk, arī mūsu īstā izvēle. Konsultante tāpat palīdzēja izraudzīties vajadzīgos aksesuārus un pareizi noformēt pasūtījumu.

Īpašs bonuss bija tas, ka, iegādājoties bērnu velosipēdu internetā, mums nevajadzēja to uz laukiem aizgādāt pašiem. Bikko nodrošina piegādi uz jebkuru Latvijas vietu, arī tur, kur šobrīd uzturas mūsu meita. Interneta veikals palīdzēja mums sagādāt lielisku pārsteigumu meitai, un esmu pārliecināta, ka šī vasara viņai būs īpaša.