līmlenta

Limlentas.lv – vadošais uzņēmums profesionālu līmlenšu izgatavošanā un piegādē

 

Profesionalitāte un pakalpojumu kvalitāte vienmēr ir tās lietas, ar kurām uzņēmums var iekarot stabilu vietu savā pārstāvētajā nozarē. Limlentas.lv ir viens no šādiem uzņēmumiem, kas ar savām kvalitātēm un rūpīgo darbu ir iekarojis plašu klientu loku un viņu ilgstošu uzticību, jo ļoti daudzi Latvijas mazie, vidējie un lielie uzņēmēji limlentas.lv ir izvēlējušies par savu līmlenšu piegādātāju.

Daudzveidīga produkcija

līmlentaLimlentas.lv piedāvā saviem klientiem daudzveidīgu produkciju un iespējas izvēlēties tieši to, kas nepieciešams uzņēmējdarbības specifikai. Standarta darbiem ražošanas procesā, preču apritē visbiežāk klienti izvēlās parastās baltās, caurspīdīgās un brūnās līmlentes.

Tās ir piemērotas dauzdveidīgiem darbiem, kādi vien var rasties uzņēmumā. Tomēr ne vienmēr līmlentei jāveic tikai savas tiešās funkcijas – piestiprināt, savienot, nostiprināt.

Līmlentei var būt vajadzība radīt arī vizuālu efektu. Līmlentes ir gana daudzfunkcionāls elements, lai tās izmantotu arī dekoratīviem, mākslinieciskiemun arī mārketinga mērķiem.

Tāpēc limlentas.lv piedāvajumā ir arī krāsainas un apdrukātas līmlentes. Tās var kalpot košam akcentam vai citam specifiskam mērķim. Vēl limlentas.lv produktu klāstā ir izturīgas signāllentes, kas ir obligāts aprīkojums ļoti daudzu jomu uzņēmumiem – komunikāciju ierīkošana, celtniecība, apsaimniekošana, publisku pasākumu rīkošana.

Signāllente ir tā kas brīdina un norobežo, sniedz svarīgu informāciju. Limlentas.lv izgatavotās signāllentes ir izturīgas un nezaudē uz tās uzdrukāto informāciju.

Līmlente, kas pielāgojas klienta vajadzībām

Visu produkciju limlentas.lv var pielāgot klienta vajadzībām. Tieši tāpēc ar katru pasūtījumu tiek strādāts individuāli. Limlentēm var pielāgot izmēru, krāsu salikumu, izveidot individuālu apdruku.

Klients var personalizēt līmlenti ar sava uzņēmuma simboliku, kādu saukli vai logo.  Iespējas ir tik plašas, cik klienta radošā pieeja un mērķi. Var pielāgot ne tikai izmēru, krāsas un dizianu, bet arī līmes pārklājuma veidu. Ilgstošā darba pieredze limlentas.lv komandu ir pārliecinājusi, ka dažādiem līmlenšu uzdevumiem arī nepieciešams atšķirīgs līmes veids un stiprums.

Limlentas.lv strādā ar trīs veidu līmēm. Saudzīgākā līme ir piemērota tad, ja līmlenti vajadzīgs lietot tieši uz produkta, ja līmlente pēc tam ir jānoņem no virsmas tā, lai nepaliktu pēdas un virsma netiktu sabojāta. Tādos gadījumos vislabākā izvēle ir saudzīgā līme.

Stiprā līme ir piemērota visiem ierastajiem darbiem, ko parasti veic līmlentes – kastu aizlīmēšanai, preču sastiprināšanai, celtniecības procesā un citos darbos. Tā efektīvi paveiks savu uzdevumu. Bet īpaši stipro līmi iesaka izvēlēties tām līmlentēm, ko izmanto apgrūtinošos apstākļos – mitrumā, aukstumā, āra apstākļos, arī tad, ja jāiepako specifiskas preces.

Tas īpaši izturīgais līmes pārklājums nodrošinās visaugstāko izturību jebkādos apgrūtinātos apstākļos. Klients informē limlentas.lv komandu par to, kādiem mērķiem plānots līmlentes izmantot, un speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko līmes pārklājumu.

Augstākie kvalitāte standarti un modernas tehnoloģijas

Ražošanas procesā un apdrukā tiek izmantoti tikai paši labākie izejmateriāli, ko piegādā lielākie Eiropas uzņēmumi. Pašā ražošanas un apdrukas procesā izmanto modernas iekārtas, kas nodrošina izcilu rezultātu un noturīgu apdruku.

Apdrukas iekārtas spēj panākt ļoti labā kvalitātē jebkādu dizaina risinājumu, tas būs noturīgs, košs un detalizēts. Tieši šīs mūsdienīgās apdrukas iekārtas ļauj panākt tādus risinājumus, kādus citi šo pakalpojumu sniedzēji Latvijā nevar nodrošināt.

Piemēram, savienot košu un augstākās kvalitātes apdruku ar pašu stiprāko līmes pārklājumu. Limlentas.lv tos spēs izdarīt tā, lai līme nesabojātu apdruku.

Profesionāls kolektīvs

Bet limlentas.lv nevarētu kļūt ar klientu mīlētu uzņēmumu, ja tam nebūtu profesionāla, atsaucīga un zinoša kolektīva, kas ar lielu atbildības sajūtu strādā pie katra pasūtījuma, nodrošinot vislabāko iespējamo rezultātu.

Darbinieki palīdz klientam izvēlēties labākos risinājumus, piemeklēt īsto līmes pārklājumu, izmērus. Daļa klientu skaidri zina, kas viņiem nepieciešams, bet citiem ir tikai ideja, bez reālām aprisēm. Visos gadījumos limlentas.lv speciālisti spēs atrast risinājumu, palīdzēs ar informāciju, piedāvās labākos variantus.

Pasūtījumu izpilde parasti notiek apmēram vienas nedēļas laikā. Pasūtījumu piegāde tiek nodrošināta bez maksas tieši norunātajā laikā jebkurā vietā Latvijā. Ja arī jums ir nepieciešams profesionāls līmlenšu piegādes serviss, tad ieskatieties www.limlentas.lv, iepazīstieties ar iespējām un pieprasiet savu pasūtījuma cenu turpat tiešsaistē.