Mūsdienīgi māju projekti atbilstoši Jūsu vēlmēm

mūsdienīgi māju projektiMūsdienās mājas vairs nav tikai priekš dzīvošanas. Daudzi cilvēki izvēlas savas mājas celt ar īpašu dizainu, īpašām krāsām vai vienkārši savādākas nekā citiem. Ir pieejamas daudz un dažādas būvniecības firmas, kas piedāvā savus pakalpojumus, taču jāizvēlas tieši sev piemērotākā. 

Un tagad Jūs jautāsiet, kā to izdarīt? Lai atrastu sev piemērotāko māju, pirmais, kas jāsaprot – vai Jūs vēlaties jau gatavu māju projektu vai veidot to no jauna, pēc savām vēlmēm un pieejamajiem līdzekļiem. Uzņēmums SIA ”Arhitekta G. Vīksnas birojs” piedāvā izvēlēties starp šādiem kritērijiem, ja pieņemat lēmumu iegādāties jau gatavu māju projektu:

  • Ēkas kopējā platība;
  • Būvtilpums;
  • Apbūves laukums;
  • Ēkas aptuveni gabarīti plānā.

Precizējiet, ko vēlaties!

Ja esat nonākuši situācijā, kad vēlaties uzcelt paši savu māju, atbilstoši Jūsu personībai un ģimenes vēlmēm, kārtīgi jāsakopo savas domas. Lai spētu piemeklēt sev tīkamāko dizainu, platību un citus parametrus, jāspēj precizēt savas vēlmes. Arī konsultējoties ar arhitektu būs nepieciešams skaidri un gaiši izstāstīt, ko Jūs vēlaties realizēt un kā, tad arhitekts spēs piedāvāt un ieteikt kaut ko arī no savas puses. Mūsdienīgi māju projekti nav nekas jauns priekš pieredzējuša arhitekta, tāpēc nebaidieties izteikt visas savas vēlmes un fantāzijas saistībā ar topošo dzīvojamo platību.

Liela nozīme ir arī vietai, kur vēlaties uzcelt savu māju. Jākonsultējas ar profesionāli vai iecerēto būs iespēja realizēt pieejamajā platībā un cik tas viss izmaksās. Lai arī katrs no mums grib maciņam draudzīgas cenas, šajā situācijā jārēķinās ar nepieciešamajām izmaksām.

Neradiet sev lieku stresu!

Bieži jūtam spiedienu saistībā ar mājas izvēli, jo mājas ir tā vieta, kur mēs spējam justies droši un komfortabli. Tik ļoti nepieciešamā māju sajūta ir katra sapnis. Tāpēc, lai lieki neradītu sev stresu, noalgojiet speciālistu. Arhitekts būs tas cilvēks, kas noņems Jums no pleciem ilgās rūpes un bažas. Viņš ar Jūsu palīdzību izveidos mājas projekta skici, kuru darba procesā varēsiet uzlabot, ja nepieciešams.