nauda-auto-iegādei

Nepieciešama nauda – ienāc mogo.lv

Ja jūsu dzīvē pienācis tas nepatīkamais brīdis, kad steidzami nepieciešama lielāka nauda summa kādai neatliekamai vajadzībai, tad par ērtu un drošu risinājumu var kļūt kredīts pret ķīlu no mogo. To iecienījuši ļoti daudzi Latvijas iedzīvotāji, kuri nonākuši negaidītās finansiālās grūtības, jo kredīts pret ķīlu ir plašāk piejams un kreditētāji to labprātāk izsniedz līgumā iekļautās ķīlas dēļ. Manā paziņu un draugu lokā ir vairāki cilvēki, kas veiksmīgi no mogo aizņēmušies nepieciešamo naudas summu un ar ērtiem ikmēneša maksājumiem jau pēc nepilna gada bija savas saistības izpildījuši. Kad jautāju, kāpēc viņi aizņēmās naudu tieši pie mogo, visbiežāk dzirdēju atbildes, ka paticis, ka aizdevuma pieteikumu izskata ļoti īsā laikā un piedāvā abpusēji izdevīgu maksājumu grafiku un ikmēneša maksājuma summu. Jāsecina, ka grūtībās nokļuvušam klientam tomēr izšķirošais faktors pakalpojuma sniedzēja izvēlē ir pieejamība, ātra pieteikuma izskatīšana un izdevīgi līguma nosacījumi. Mogo piedāvā visus šos kritērijus, tāpēc arī ir ieguvis ļoti plašu un uzticamu klientu loku visos Latvijas novados, jo daudzās pilsētās arī izveidoti klientu apkalpošanas centri. Tos labprāt izmanto gados vecāki cilvēki, kuri vairāk uzticas uzņēmuma darbiniekam un viņa palīdzībai, nevis jaunajām tehnoloģijām un pieteikumam internetā. Plašais klientu centru un sadarbības partneru izvietojums veicinājis cilvēku uzticamību un pakalpojuma pieejamību visām sabiedrības grupām.

Kas tad īsti ir mogo kredīts pret ķīlu? Kā varam uzzināt mogo mājas lapā, kreditētājs izsniedz aizdevumu pret jebkuru klienta īpašumā esošu transportlīdzekli – automašīnu, traktoru, laivu, motociklu un citiem. Līguma darbības laikā mogo kļūst par transportlīdzekļa īpašnieku un klients par tās turētāju, bet var turpināt lietot to kā ierasts. Klients var pretendēt uz tādu aizdevuma summu, kas nepārsniedz 90% no transportlīdzekļa tirgus vērtības. Izkatot iesniegto aizdevuma pieteikumu, auto novērtēšanu veic sertificēts mogo speciālists šajā jomā. Pēc līguma noslēgšanas un auto pārreģistrācijas uz mogo vārda, aizdevuma summa uzreiz tiek ieskaitīta klienta bankas kontā.

nauda-auto-iegādei

Mogo lojalitāti un elastīgo attieksmi pret saviem klientiem apliecina arī ar tas, ka vienmēr dažādās problemātiskās situācijās tiek meklēts abpusēji izdevīgs risinājumu. Piemēram, ja klientam ir īslaicīgas finansiālas grūtības un viņš nevar veikt paredzētos maksājumus, mogo palīdzēs rast labāko risinājumu un var piedāvāt kredītbrīvdienas. Ņemot vērā, ka transportlīdzeklis ir kustama manta, tai ir paaugstinātas iespējas tikt sabojātai vai nozagtai. Tā kā līguma laikā ķīla atrodas mogo īpašumā, nelaimes gadījumā transportlīdzekļa turētājam ir jāraksta iesniegums mogo un jāinformē par radušos situāciju. Tad mogo sazinās ar apdrošinātājiem un pēc tam informē ķīlas turētāju par iespējamajiem abpusēji izdevīgajiem risinājumiem. Tāpat potenciālie aizņēmēji var būt droši, ka mogo kreditēšanas nosacījumi ir stingrā saskaņā ar valsts vispārējo šīs jomas regulējumu un tiesiskajām normām, kas nosaka gan klienta, gan kreditētāja tiesības un pienākumus.

Kas tad jāņem vērā pirms pieteikties kredītam pret ķīlu pie mogo? Klientam jābūt vismaz 18 gadus vecam, ķīlas objektam jābūt kienta īpašumam un jābūt pierādāmiem ikmēneša ienākumiem. Vēl pieteikuma izskatīšanas laikā mogo darbinieki pārbaudīs klienta kredītvēsturi. Tāpēc klienta pienākums ir sniegt par sevi tikai patiesas ziņas. Nepatiesas informācijas sniegšana var būt arī par iemeslu kredīta attiekumam, jo katrs uzņēmējs vēlas sadarboties ar godprātīgiem klientiem. Pretēja rīcība ir signāls, ka sadarbība ar šo klientu varētu nest negatīvu pieredzi. Tāpēc, ja klients ir goprātīgs pret aizdevēju, tad sagaidīs tādu pašu attieksmi pret sevi.