Octa Kalkulators – Izvēlies izdevīgāko OCTA piedāvājumu!

 

        Kad mūsdienās ir tik daudz informācijas mums apkārt ir pavisam viegli apjukt. Izvēloties sev piemērotāko OCTA polises izsniedzēju, noteikti ir nepieciešama visa pieejamā informācija. Tomēr, lai pats saviem spēkiem tiktu galā ar visu informāciju, var paiet ilgs laiks. Bieži vien viss kas ir nepieciešams ir jau apkopota informāciju par nepieciešamo, lai vienīgais kas atliktu būtu veikt ātru salīdzinājumu un iegādātos izdevīgāko. Gudriem.lv piedāvā salīdzināt dažādus uzticamus OCTA polises izsniedzējus un izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko, jo Gudriem.lv piedevā saviem klientiem tikai kvalitatīvu informāciju.

            OCTA ir Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, kura ir nepieciešama ikvienam sauszemes transportlīdzeklim, lai varētu piedalīties kopējā satiksmē. Šī polise sedz transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesiskā vadītāja radītos zaudējumus trešajai personai, kuri radušies satiksmes negadījuma mirklī. Apdrošināšanas sabiedrības katra piedāvā savu cenu OCTA polisei noteiktajam transportlīdzeklim, jo katrs apdrošinātājs izvēlas sev piemērotākos noteikumus OCTA polises izsniegšanai, kuras ietekmē cenu. Pamatcena OCTA veidojas no vienotiem kritērijiem, bet gala produkts ko piedāvā patērētājam ir tāds, ko nosaka apdrošinātājs. Gudriem.lv piedāvā ne tikai salīdzināt dažādus apdrošinātājus, lai izvēlētos sev izdevīgāko, bet ir arī pieejams OCTA kalkulators. OCTA kalkulatorā tiek ievadīti nepieciešamie dati par transportlīdzekli un uzreiz tiek aprēķinātas OCTA polišu cenas dažādiem apdrošinātājiem. Ar Gudriem.lv tiek ietaupīts laiks, jo tikai dažu sekunžu laikā vari uzzināt lētāko OCTA savam transportlīdzeklim un to arī uzreiz iegādāties. Kā arī Gudriem.lv piedāvā saviem klientiem vienmēr saņemt operatīvu un kvalitatīvu konsultāciju pie Gudriem.lv profesionālajiem klientu konsultantiem. Visi neskaidrie jautājumi saistībā ar OCTA apdrošināšanas polisi tiks atbildēti. Gudriem.lv piedāvā iegādāties OCTA polisi sadarbībā ar apdrošināšanas brokeri SIA „IIZI”, kurš piedāvā izdevīgākos nosacījumus ilgtermiņa līgumiem ar dažādām apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā.

            Iegādāties un noformēt savu OCTA polisi varēs tikai dažu minūšu laikā. Pēc pirkuma veikšanas jaunā OCTA polise tiks nosūtīta uz klienta e-pasta adresi PDF faila formātā. Ar Gudriem.lv pieejamo informāciju par OCTA polisi būs iespēja veikt ātru un vienkāršu salīdzinājumu. Lai iegādātos OCTA polisi nav nepieciešams doties ārpus mājas uz kādu no klientu konsultācijas centriem. Atliek tikai ievadīt visu nepieciešamo informāciju un izdevīgākais variants ir pieejams jau nekavējoties. OCTA polise ir svarīga ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam, jo tā ir nepieciešama obligāti un vienmēr būs vēlme iegādāties izdevīgāko piedāvājumu. Jāatceras, ka iegādāties OCTA polisi uz ilgāku laika periodu, piemēram, 1 gadu, būs izdevīgāk nekā uz īsāku laika periodu, piemēram, uz 3 mēnešiem. Ar Gudriem.lv vienmēr būs iespēja izvēlēties izdevīgāko un veikt gudru izvēli. Ja nepieciešams uzticams palīgs OCTA polises iegādei, tad noteikti var uzticēties portālam Gudriem.lv.