Pērc elektropreces mājai izdevīgāk – ienāc brivi.lv

Vai jūs pirms pirkumu veikšanas salīdzināt preces cenu pie dažādiem tirgotājiem? Es to daru regulāri, jo gribu savu naudu iztērēt jēgpilni un nepārmaksāt gadījumos, kad tas ir iespējams. Protams, te runa nav par ikdienas sīkumiem, bet lielākiem pirkumiem.  Es parasti izpētu cenas un piedāvajumus pie vairākiem pārdevējiem. Bieži vien noderīgs palīgs ir cenu salīdzināšanas portāli internetā, jo vairumu pirkumu veicu tieši interneta veikalos. Interneta veikali ir ļoti ērti, tajos ir plašs preču piedāvājums, ar ko var iepazīties, nedodoties uz tirdzniecības un sadzīves preču veikaliem. Apskatos, izvēlos, samaksāju un saņemu ar piegādi mājās.

Pēdējo izdevīgo pirkumu es atradu interneta veikalā, ko līdz šim vēl nebiju izmantojusi, bet tagad esmu pārliecināta, ka vēl kādu reizi to izmantošu, jo tajā ir dažādas elektropreces un sadzīves tehnika mājai par ļoti izdevīgām cenām. Tas ir interneta veikals http://www.brivi.lv/ . Es tur atradu jaunu ledusskapi par lielisku cenu. Man bija vajadzīgs liels un iebūvējams ledusskapis ar lielu saldētavu. Gribēju arī uzticamu ražotāju.

Brivi.lv piedāvātais manām vēlmēm atbilstošais ledusskapis bija par vairākiem desmitiem eiro lētāks kā pie diviem citiem tirgotājiem, kas interneta veikalos piedāvāja tādu pašu modeli. Protams, ka izvēlējos iepirkties pie brivi.lv, jo nevēlos pārmaksāt. Zinu, ka tuvākajā laikā gribēšu nomainīt arī televizoru. Noteikti vispirms apskatīšos cenu piedāvājumu no brivi.lv, tad zināšu vai ir vērts meklēt, kādu cenu prasa citi interneta veikali.

Kā Brivi.lv nodrošina izdevīgas cenas?

Noteikti, ka daudziem brivi.lv pircējiem rodas jautājums, kā šis interneta veikals var nodrošināt zemas cenas visām precēm katru dienu? Nav runa tikai par dažām akcijām, bet izdevīgām cenām katram pirkumam. Un brivi.lv ir savs noslēpums, ko varu jums atklāt. Lai to izprastu, jāpaskaidro, ka veikalos nopērkamo preču cenas veidojas vairāku apstākļu ietekmē. Ražotāja cena ir tikai sākotnējais atskaites punkts.

Pēc tam šai cenai klāt nāk dažādas loģistikas izmakas un izdevumi, kas rodas pārdevējam, lai realizētu preci un uzturētu visu veikala darbību. Brivi.lv ir līdz minimumam samazinājuši visas izmaksas, kas viņiem var rasties sava veikala uzturēšanā, klientu apkalpošanā, mārketingā. Jo ietaupītas izmaksas dod iespēju arī piedāvāt pircējiem zemākas preču cenas. Kā brivi.lv samazina savus izdevumus? Brivi.lv ir neliels kolektīvs, kas veiksmīgi tiek galā ar visiem interneta veikala darbiem. Ja strādā efektīvi un pārdomāti, tad nav nepieciešams liels darbinieku skaits. Brivi.lv arī nav izvirzījis augstas prasības attiecībā uz veikala preču noliktavu un biroju, tāpēc nav jāmaksā nesamērīgi augsta īres maksa.

Veikala vajadzības apmierina tīras, siltas un drošas telpas par adekvātu tirgus cenu. Nav nepieciešams izveidot dārgas ekspozīcijas un iekārtot ekskluzīvu biroju. Un pats galvenais – brivi.lv neliek saviem klientiem maksāt par dārgu reklāmu, jo tās izmakas galu galā atsaucas uz preču cenām. Brivi.lv netērē daudz naudas par reklāmām, bet tā vietā ik dienas pievērš uzmanību katram pircējam, nodrošinot nevainojamu servisu un kvalitatīvas preces. Labākā reklāma ir bez maksas – apmierināta klienta atsauksmes.