Personalizētas un apdrukātas līmlentes – meklējiet limlentas.lv

Uzņēmums, kurā strādāju, nodarbojas ar kosmētikas pārdošanu, ir izdots savs katalogs un ir pastāvīgie klienti visā Latvijā. Ziemassvētku laiks ir visaktīvākais šajā biznesā, jo visi gatavo dāvanas, steidz iegādāties izskatu uzlabojošus līdzekļus. Tāpēc šiem svētkiem sākam gatavoties jau laikus.

Plānojam pārdošanas stratēģiju, izveidojam speciālo svētku katalogu. Un katru gadu iepriecinām savus pastāvīgos klientus, piedāvājot īpašu limitēto katalogu, kurā ir pieejamas preces par īpašām akcijas cenām, jau gatavi komplekti, arī dāvanas jau iesaiņojumā.

Un tas viss par tik labam cenām, kādas nekur citur nevar atrast. Bet, lai veiksmīgi nodrošinātu klientiem šo pakalpojumu, nākas parūpēties par neskaitāmi daudzām lietām – jāpasūta dažāda izmēra kastītes, dāvanu papīrs, rotājumi un arī kvalitatīvas un personalizētas līmlentas, jo vienmēr uz svētkiem produkciju iesaiņojam un kastītes aizlīmējam ar specālu līmlentu, ko rotā mūsu logo un laba vēlējumi svētkos.

Var šķist, ka tas ir nieks, bez kā varētu iztikt, bet mēs tā neuzskatām. Aptaujās esam noskaidrojuši, ka klienti ļoti novērtē rūpes par pasūtījuma noformēšanu un iesaiņošanu. Mūsdienu steidzīgajā laikmetā ir patīkama apziņa, ka kāds tieši tev domātam sūtījumam ir veltījis laiku, rūpes un iesaiņojis tā, lai tas sagādā prieku. Personiska un cilvēciska attieksme pret katru vismazāko sūtījumu ir viena no mūsu prioritātēm.

Limlentas.lv presonalizētās līmlentas

Personalizētās līmlentas, ko izmantojam pasūtījumu saiņošanā, jau vairākus gadus pasūtām tikai pie limlentas.lv (http://www.limlentas.lv/ ), jo šeit varam saņemt augstas  kvalitātes produktu, kas precīzi atbilst mūsu iecerei. Un tas viss par izdevīgām cenām. Katru gadu sagatavojam atšķirīgu līmlentas dizaina variantu un nododam limlentas.lv komandai, kas sagatavo maketu un parūpējas, lai gala rezultāts būtu izturīgs un kvalitatīvs. Un ne reizi neesam bijuši vīlušies. Limlentas.lv pakalpojumi ir labākais, ko var izmantot, ja grib apvienot kvalitāti, pieejamas cenas un rūpīgu attieksmi pret pasūtījuma izpildi. Šogad mums atkal izdevās iepriecināt ļoti daudzus savus pastāvīgos klientus un ar personalizētajām līmlentēm padarīt viņu pasūtījumus daudz jaukākus.