Plaša logu izvēle

Uzmanīgi piemeklēti un profesionāli iebūvēti logi ikvienam garantēs labākas izjūtas telpā, pietam būs reāla iespēja ietaupīt naudas līdzekļus. Klientiem piedāvātā logu montāža ir paredzēta precīzai drošības sistēmas uzstādīšanai, skaņas izolācijas nodrošināšanai utt.

Lai ziemas un vasaras laikā Jūs varētu justies ērti savā mājoklī, tiek veidoti speciāli risinājumi, lai logi saglabātu nepieciešamo gaisa temperatūru telpā. Klientu veiktie pasūtījumi tiek sagatavoti atsevišķi, tāpēc netiek ignorēta neviena no klienta prasībām. Kā piemērs kādai īpašai klienta vēlmei noteikti varētu būt logu sākotnēja apstrādāšana ar līdzekli, kas atvaira netīrumus, lai to kopšana būtu vieglāka. Logu montāža tiek veikta ātri un kvalitatīvi.

 

Zinot to, ka logu montāža principā nozīmē ieguldījumu uz desmitiem gadu, to izvēlei ir jābūt īpaši nesteidzīgai. Konkrēti piedāvātie plastikāta logi ir visiecienītākais no variantiem, bez tam tas ir visai ekonomisks. Labā ziņa ikvienam ir tā, ka PVC logi būs pielāgojami ikvienai ēkai, jo Jūs varat pasūtīt noteikta izmēra un arī krāsas logus visām telpām. Kā viens no plašāk pazīstamajiem piedāvājumiem noteikti ir PVC logi, jo ar tiem nepārtraukti var noturēt ļoti patīkamu temperatūru jebkurā no telpām. Toties jumta logi jebkurā situācijā sniegs daudz vairāk gaismas, turklāt tie piešķirs ļoti īpašu noskaņu, tieši tāpēc tos izvēlas ļoti daudzi. Lai Jūsu uzturēšanās telpās būtu tiešām droša, tiek uzstādīti speciāli bērnu drošības slēdži, tieši tāpat iespējams iemontēt matētus stiklus utt.

Logu toņi dažādām gaumēm

Izanalizējot visu pieejamo informāciju, katrs klients acumirklī saprot, ka pasūtījums jebkuros apstākļos ir unikāls un balstīts uz klienta izteiktajām vēlmēm. Mājokļa kopējā dizainā ļoti liela loma ir logu krāsai un apdares stilam, tādēļ ražotāju piedāvājumā ir vairākas iespējas. Lai spētu radīt patiešām oriģinālu un tikai sev piemērotu dizainu, varat izvēlēties loga iekšpusei un ārpusei pilnīgi atšķirīgus toņus. Piedāvātās palodzes jāpielāgo absolūti visam, ko vien būsiet izraudzījies sākumā, tieši tāpēc to piedāvātais klāsts ir tik bagātīgs. Skārda, masīvkoka vai vienkārši PVC tipa stilizētās palodzes – piedāvātās iespējas ir nepārspējamas, tāpēc Jūs varat piemeklēt vislabāko toni un materiālu.