Praktisku Ziemassvētku dāvanu ABC sievietēm un vīriešiem

 

dāvanasZiemassvētki ir tikai pāris mirkļu attālumā, tāpēc ir laiks lēnām un pārdomāti sākt sarūpēt dāvanas vecākiem, radiem, bērniem, kolēģiem un pat biznesa partneriem. Ļoti bieži cilvēki saskumst, jo tiem tiek dāvinātas mazas, nenozīmīgas lietas, kurām nav pielietojam, tikai suvenīra, jeb plauktu putekļu pievelkoša funkcija, tāpēc, lai Jūsu sarūpētā dāvana būtu ne tikai ar nozīmi, bet arī sadzīvē un ikdienā pielietojama- sarūpējām nelielu “Praktisko Ziemassvētku dāvanu ABC” sievietēm un vīriešiem. 

Dāvanas vīriešiem

Vīrieši pavisam noteikti ir dzimums, kurš vēlas saņemt praktiskas un noderīgas dāvanas, it īpaši, ja tas palīdzētu viņa hobijam, remontdarbiem vai automašinai. Lieliska vieta, kur meklēt idejas un iegādāties nepieciešamo ir https://220.lv/lv/davanas_un_svetki.

Pirms, protams, iegādājaties vīrietim dāvanu, nedaudz painteresējaties, kas viņam jau ir no gadžetu klāsta automašīnā, ikdienā vai darbnīcā, jo, iespējams, ka visa kā ir, tik tas skrūvgriežu komplekts galīgi pazudis un tikai daži instrumenti palikuši, tāpēc darbi mājoklī neiet tik raiti…

Daži ieteikumi vīriešu praktiskajām dāvanām:

  • Darba instrumentu komplekts mājoklim vai auto;
  • Bārdas dzenamais komplekts;
  • Smaržas;
  • Sporta komplekts (velotrenežieris, svarcelšanas ekipējums utml.);
  • Automašīnai noderīgas lietas- portatīvais lādētājs, telefona turētājs, GPS navigācija utml.). 

Dāvanas sievietēm

Ne visas sievietes sagaida romantiskas un elegantas dāvanas, tieši pretēji- arī sievietes vēlas pielietojumu dāvanām, tāpēc ir vērts padomāt, kas viņai ir svarīgs ikdienā, tai skaitā kādi hobiji, vēlmes, sporta nodarbības, ceļošana?

Piemēram, sieviete bieži ceļo un to izbauda, bet esiet ievērojis, ka viņai nav tādu elegantu ierīču un aksesuāru kā pašportreta “selfijkāts” vai viedpulkstenis. Bez šī visa sievietes bieži vien mīl darboties arī virtuvē un lietas, kas atvieglotu kulināro brīnumu gatavošanu, var tikai iepriecināt, ne sarūgtināt! Padomājiet arī par sporta nodarbībām, kuras tā apmeklē, ģimenes izklaides, SPA un atpūtas iespējām- arī atpūta jebkurai sievietei var būt lieliska un vērtīga dāvana!

Daži ieteikumi sieviešu praktiskajām dāvanām:

  • Sporta inventārs (jogas vai masāžas paklājiņš);
  • Kafijas aparāts, virtuves kombains, elektriskie svari utml. elektropreces virtuvei;
  • Skaistuma komplekti- epilātors, fens, matu taisnotāji;
  • SPA, masāžas un jebkāda atpūta;
  • Noderīgas lietas ceļojumiem, tai skaitā interesantas, iedvesmojošas grāmatas uc.

Dāvanu sarūpēšana viennozīmīgi nav viegla un tā prasa ne tikai izzināt otra vajadzības un vēlmes, bet arī atraktīvi iesaistīties šo dāvanu meklēšanā. Noderīga, praktiska un funkcionāla dāvana ir tāda, kuru patiesi variet iedomāties otra cilvēka ikdienā un dzīvē, tāpēc neizvēlaties dāvanas pēc sava subjektīvā viedokļa, bet tiešām piedomājiet par dāvanas saņēmēja gaumi un vajadzībām. 

Lai veiksmīgi un viegli atrodas lieliskas dāvanas un dāvanu saņēmējiem ir liels prieks!