Auto riepu montāža

Profesionāla riepu montāža un balansēšana

Iespējams, varētu šķist, ka riepu montāža ir gluži vienkāršs darbs, ko kvalitatīvi spēj paveikt teju katrā autoservisā. Tomēr tas tā nebūt nav. Jauno riepu montāža un balansēšana ir jāveic pietiekami rūpīgi un precīzi – tikai tādā gadījumā klients var rēķināties rezultātu, kas brauciena laikā nepievils.

Kā izvēlēties servisu?

Ja vēl neesi atradis autoservisu, par kura darba kvalitāti, tev nav nekādu šaubu, izvēloties servisu, ņem vērā citu lietotāju atsauksmes. Mūsdienās, kad brīvi pieejams internets, uzzināt par to, cik profesionāli darbojas konkrētās iestādes meistari, nav itin nekādu problēmu – ievadi atslēgvārdus un lasi viedokļus. Ja nespēj atrast izvēlēto servisu tīmeklī, arī tā ir viela pārdomām. Uzticēt automašīnu vietējiem pašdarbniekiem nav prāta darbs – parūpējies par savu un automobiļa drošību, izraugoties uzticamu pakalpojumu sniedzēju. Turklāt tādējādi tev izdosies ietaupīt – nekvalitatīvs remonts visbiežāk nekalpo ilgi, un jau drīz tev nāktos automašīnu remontēt atkārtoti.

Tāpat ieteicams izpētīt servisa piedāvātās cenas – nereti maksa par vienu un to pašu pakalpojumu mēdz būt atšķirīga. Noskaidro, kādi darbi ietilpst konkrētajā piedāvājumā un kāda summa ir jāmaksā par iespējamajiem papildu darbiņiem. Labākajos servisos atsevišķiem piedāvājumiem mēdz būt atlaides – pirms veic remontu, pajautā, vai tieši tobrīd spēkā nav kāda akcija. Iespējams, ir vērts pie reizes izdarīt kaut ko tādu, ko esi atlicis jau sen.

No svara, kā zināms, ir arī tas, cik ilgā laikā darbs tiks paveikts – tas bieži vien atkarīgs no servisa noslogotības un mākas operēt ar klientu plūsmu.

Kāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu servisu?

Iegādājoties jaunas riepas vai veicot ikgadējo maiņu no ziemas uz vasaras riepām vai otrādi, ir svarīgi, lai tiktu veikta ne tikai kvalitatīva riepu montāža, bet arī precīza balansēšana. Slikti nobalansētas riepas nenodils vienmērīgi, līdz ar to, palielinot avārijas situāciju risku, un nopietni bojās pašu auto – vibrācija bojās detaļas un ievērojami pastiprināsies degvielas patēriņš. Cenšoties ietaupīt, tu galu galā pārmaksāsi. Nodilušo detaļu maiņa izmaksās krietni dārgāk nekā profesionāla montāža un balansēšana, turklāt riepas būs jāmaina biežāk, kas arī nav lēts prieks.

Jāpiebilst, ka riepas nepieciešams balansēt ne tikai uzreiz pēc tam, kad veikta riepu montāža, bet arī tad, kad autovadītājs sajūt vibrāciju vai automašīnas raustīšanos.

Mans ieteikums – serviss Oranz Garaz

Ja meklē profesionālu autoservisu Rīgā, noteikti ir vērts iegriezties servisā Oranz Garaz. Pats šeit nonācu tieši reizē, kad vajadzēja veikt riepu montāžu – bija pienācis laiks vasaras riepas nomainīt uz ziemas riepām. Togad sniegs bija uzsnidzis pēkšņi un pieturējās vēl pirms likumā noteiktā riepu maiņas laika, tāpēc montāžu gribēju veikt pēc iespējas ātrāk. Šis serviss nodrošina pakalpojumus visu diennakti, tāpēc nonācu tieši šeit. Mani apkalpoja ļoti ātri – automehāniķi meistarīgi nomainīja riepas un veikli veica vajadzīgo balansēšanu. Jāatzīmē, ka, neskatoties uz to, ka mani braukšanas paradumi nemainījās, bija skaidri novērojams, ka riepu nodilums pēc šī servisa apmeklējuma ir mazāks, turklāt patīkamāks un līdzenāks šķita arī pats braukšanas process.

Kopš šīs reizes Oranz Garaz vēršos pēc palīdzības regulāri. Brīvais darbalaiks ļauj apkalpot klientus pat vēlā nakts stundā, kas ir īpaši ērti, meistari ir gana daudz, līdz ar to neveidojas garas rindas, un visi plānotie darbi un paredzamie izdevumi vienmēr tiek saskaņoti ar klientu. Turklāt šeit iespējams saņemt pilnīgi visa veida pakalpojumus – sākot no ritošās daļas un dzinēja remonta, beidzot ar dažādu detaļu pārbaudi un labošanu. Īsāk sakot – viss, kas vajadzīgs tavam auto. Bez tam šeit regulāri tiek rīkotas dažādas izdevīgas akcijas, un pastāvīgajiem klientiem tiek piešķirtas patīkamas atlaides. Patiešām viens no patīkamākajiem un labākajiem servisiem, kur nācies būt.