Riepu izvēle Jūsu auto

Patstāvīgi meklēt auto riepas nav nemaz tik viegli, tādēļ izmantojiet profesionāļu palīdzību. Jaunas riepas ne vien izskatīsies krietni labāk, bet arī būs drošākas braukšanai dažādos laikapstākļos.

Ja gadījumā vajadzīga auto riepu maiņa, speciālisti servisā to paveiks aptuveni 30 minūtēs, tādēļ ātri jau varēsiet turpināt ceļu. Auto disku valcēšana jāveic tiešām savlaicīgi, lai bojātie diski neradītu citus defektus. Riepu centrs vienmēr rūpējas par katru sīkumu, tāpēc piedāvātais disku remonts ietver arī krāsošanu, slīpēšanu un daudz ko citu, tādēļ tie vienmēr būs kā jauni. Daudzpusīgais riepu serviss ļauj izraudzīties tieši Jums piemērotas riepas, tādēļ to sortiments ir visai plašs.

Uzzini vairāk- http://mmkserviss.lv/

Ziemas sezonas labākās riepas

Ļoti vienkāršs variants ir vissezonas riepas, kuras ir atļauts izmantot visu gadu bez pārtraukuma. Tomēr eksperti šādas M+S auto riepas rekomendē tiem, kas ziemā patiešām reti brauc ar auto. Tas saistīts ar to, ka visas pārējās ziemas riepas jebkurā situācijā būs daudz drošākas ne tikai uz sniega, bet arī ledus. Dažādu ziemas riepu izpārdošana ir labs risinājums, kā izdevīgi iegūt kvalitatīvas Dayton vai Sailun riepas, kas sniegs nepieciešamo komfortu. Tikpat novērtētas noteikti ir dažādās Falken un Hankook riepas, kuru tehniskie rādītāji piesaista jebkuru autovadītāju. Plānojot riepu iegādi, atcerieties, ka svarīga veiktspēja un norādītais trokšņu līmenis.

Pielāgojiet riepas vasaras sezonai

Izturīgās vasaras riepas radītas tā, lai Jūs pavisam viegli varētu vadīt auto arī akvaplanēšanas gadījumos u.c. bīstamās situācijas. Konkrēto riepu izvēle pilnībā atkarīga no tā, pa kāda veida ceļiem mēdzat braukt visbiežāk, tādēļ vispirms jāizvērtē savi paradumi. Viena no labākajām izvēlēm ir Kumho riepas, jo to augstā kvalitāte nevienam neliek vilties. Toties budžeta klasē ir redzamas visdažādākās Antares riepas, kas piemērotas komfortablai braukšanai, turklāt tās manāmi slāpē troksni. Lai izvēlētās riepas kalpotu vairākas sezonas un nekad nerastos problēmas brauciena laikā, ir vēlams pēc iespējas biežāk pārliecināties par to, kāds riepās ir spiediens.