Rūpes par savas ģimenes veselību uzticu VCA

Jau vairākus gadus rūpes par savu ģimenes veselību esmu uzticējusi „Veselības centru apvienībai” (VCA), jo šīs apvienības poliklīnikās un medicīnas centros ir plaši un ātri pieejami veselības aprūpes pakalpojumi. Manu izvēli notieca tas, ka viena no VCA pliklīnikām atrodas piecu minūšu gājiena attālumā no mājām.

Tieši tad biju bērna gaidībās, vajadzēja izvēlēties gan ārstu, kas uzrauga grūtniecību, gan domāt par mazuļa tālāko medicīnisko uzraudzību pie ģimenes ārsta vai pediatra. Protams, ka šāda izvēle bija loģiska, jo nebūs jāpavada ilgs laiks ar zīdaini ceļā pie ārsta, varēšu uz vizītēm doties arī viena pati, nevajadzēs lūgt vīram, lai ņem brīvu dienu un ved mūs ar auto, tāpat noteikti negribēju izmantot sabiedrisko transportu, jo tur var tikai baciļus un vīrusus salasīt, kas nav vajadzīgs maziem bērniem.

Uz šo rajonu pārcēlāmies kādu laiciņu pirms mazuļa pieteikšanās, tāpēc mums ar vīru ģimenes ārsts joprojām bija vecās dzīvesvietas tuvumā. Bet nolēmam abi arī pierakstīties pie ģimenes ārsta VCA poliklīnikā, lai visa aprūpe būtu vienā vietā un nebūtu jātērē laiks, lai dotos uz pilsētas otru galu.

VCA poliklīnikā bija ļoti laipni darbinieki, kas ieteica, pie kuriem ārstiem varētu pieteikties, pierakstīja uz vizīti, lai varētu izrunāt visu klātienē. Iespaids par pieejamajiem ģimenes ārstiem bija loti labs. Izvēlējāmies vienu ārsti, par kuru internetā izlasījām labas atsauksmes.

Ir jau pagājis kāds laiks, kopš izmantojams viņas pakalpojumus – esam ļoti apmierināti gan par attieksmi, gan par nozīmēto ārstēšanos, kas vienmēr bija pārdomāta, bez vajadzības stipras zāles netika nozīmētas, vienmēr nosūtīja arī pie citiem speciālistiem, lai šaubu gadījumā gūtu citu viedokli.

Mēs ar vīru pagājušajā gadā izmantojām arī Komplekso veselības pārbaudi.  Tās ietvaros dažu dienu laikā varējām veikt pārbaudes pie daudziem speciālistiem, analīzes un diagnostiku. Šādā veidā varējām ātri un bez rindas tikt pie vairākiem ārstiem un ietaupīt laiku, ko paši būtu iztērējuši, plānojot šādas pārbaudes.

Pārbaudes varēja laikus atklāt kādu slimību aizmetņus vai ķermeņa zonas, kas tuvākajā laikā varētu sagādāt problēmas. Plānojam šo pārbaudi izmantot arī šogad. Tā bija profesionāli izplānota un noritēja kvalitatīvi. Tāpat jebkurā laikā varam mājas lapā  http://www.vca.lv/ atrast interesējošo speciālistu vai pakalpojumu, pierakstīties un tuvāko dienu laikā saņemt to pie mājas VCA poliklinikā.