Sadarbība ar Sixt auto līzingu

Kvalitatīvs serviss, pēc manām domām, ir tāds, uz kuru vienmēr iespējams paļauties. Ikdienas darbs noris bez aizķeršanās, tu saņem pakalpojumus, ar ko esi rēķinājies, bet, atgadoties neparedzētiem apstākļiem, tu vari būt drošs, ka nekavējoties saņemsi palīdzību. Vēlos pastāstīt par mūsu uzņēmuma sadarbību ar Sixt auto īri – kompāniju, kas mūsu uzņēmumam nodrošina pilna servisa auto līzingu.

Kāpēc mēs izvēlējāmies Sixt?

Kad mēs ar domubiedriem dibinājām uzņēmumu, tajā darbojās pieci cilvēki. Potenciālos un esošos klientus, sadarbības partnerus un piegādātājus mēs apmeklējām, izmantojot personiskās automašīnas. Tolaik darbs aizņēma mūsu dienas lielāko daļu, peļņa bija niecīga, bet aizņēmumu apjoms – milzīgs. Darbojoties nozarē vairākus gadus, mūsu bizness pamazām attīstījās, mēs atmaksājām parādus un varējām ieguldīt naudu, lai vērstu darbību plašumā. Meklējot investorus, ieguldot finanšu līdzekļus, stratēģiski plānojot darbus un brīžiem strādājot 24 stundas diennaktī, mums izdevās gūt panākumus. Tagad uzņēmuma darbinieku skaits jau pārsniedz vairākus desmitus, un mēs plānojam attīstīt darbību arī ārpus valsts robežām.

Mūsu uzņēmuma specifika saistīta ar regulāriem darbinieku izbraukumiem. Tā kā mūsu darbs nenorit tikai Rīgā, ir svarīgi laikus nokļūt paredzētajā vietā, pārvadāt nepieciešamās preces un parūpēties par to, lai mēs paši spētu nodrošināt kvalitatīvu servisu. Kad darbinieku skaits palielinājās, mēs ar partneriem bijām spiesti pieņemt nopietnu lēmumu. Uzņēmumam bija nepieciešami transportlīdzekļi, taču mēs svārstījāmies, nespēdami izlemt, vai iegādāties uzņēmuma auto vai izmantot autoparka sniedzēja pakalpojumus. Kad iepazināmies ar Sixt auto līzinga piedāvājumu, sapratām, ka šis risinājums mums būs izdevīgāks. Nodrošinājušies ar pilnu servisu, mēs ietaupīsim ne tikai vērtīgo laiku, bet arī līdzekļus.

Sixt pakalpojums ilgtermiņa auto noma

Mūsu uzņēmuma autoparks ir neliels, un mums kā korporatīvajiem klientiem Sixt nodrošina individualizētu pakalpojumu. Autoparku veido septiņas dažādu modeļu un klašu automašīnas, ko šobrīd esam izīrējuši periodā uz diviem gadiem. Sākot no auto izmantošas brīža līdz termiņa beigām Sixt nodrošina ne tikai nemainīgu pakalpojuma cenu, bet arī pilnvērtīgu servisu, kurā ietilpst vairāki nozīmīgi pakalpojumi, par kuriem turpmāk pastāstīšu sīkāk.

Brīdī, kad mēs sākām izmantot Sixt pakalpojumus, mēs tikām iepazīstināti ar savu Sixt Leasing asistentu. Ar viņu mēs varam sazināties par jebkuru aktuālu jautājumu vai problēmu. Uz manu tālruni jau laikus tiek atsūtīta ziņa, ka kādai no automašīnām tuvojas tehniskās apskates, apkopes, riepu maiņas vai apdrošināšanas datums, savukārt Sixt darbinieki paši parūpējas par to, lai visi vajadzīgie darbi tiktu noorganizēti un laicīgi izpildīti. Arī mašīnas uz servisu mums nav jānogādā pašiem – to paveic mūsu Sixt asistents. Uz to periodu, kad mašīna nav uzņēmuma rīcībā, mums tiek piegādāts cits līdzvērtīgs auto, kuru varam izmantot ar nemainīgiem līguma nosacījumiem.

Kā minēju, Sixt parūpējas gan par auto tehnisko apskati un apdrošināšanu, gan regulāru apkopi. Sixt veic arī automašīnu remontdarbus, visas vajadzīgās pārbaudes un nodrošina riepu servisu – nolietoto riepu vai sezonas riepu maiņu, montāžu un balansēšanu. Turklāt, zvanot uz Sixt bezmaksas tālruni, jebkurā diennakts laikā ir iespējams saņemt palīdzību uz ceļa. Sixt piedāvā tehnisko palīdzību vai auto evakuāciju visā Baltijā un, ja nepieciešams, arī citās valstīs.

Katrs mūsu rīcībā nodotais auto ir apgādāts ar auto uzraudzības sistēmu. Tādējādi mēs varam būt droši par to, kur tobrīd atrodas mūsu darbinieki, kāds ir auto nobraukums un kurās vietās ir veiktas pieturvietas. Visa nepieciešamā informācija ir ērti pieejama internetā. Ielogojoties sistēmā ar unikālo lietotājvārdu un paroli, mēs varam iegūt visu vajadzīgo informāciju par automašīnām un to lietotājiem. Kopš esam ieviesuši šo sistēmu, mēs ietaupām ievērojamus finanšu līdzekļus par darbinieku degvielu, kā arī laika resursus – zinot, ka pieejamas tehniskas atskaites, darbinieki strādā efektīvāk un pagūst izdarīt vairāk nekā iepriekš.

Sixt ir ļāvis optimizēt mūsu uzņēmuma darbu, palielināt ienākumus un uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Esam pārliecināti, ka sadarbība ar drošiem un uzticamiem partneriem ir tas, kas mums palīdzējis ceļā uz panākumiem.