piegāde

Sadzīves tehnika jūsu vajadzībām

Ikdienas paradumi katram cilvēkam atšķiras, tāpēc arī sadzīves tehnika var būt nepieciešama dažāda. Tomēr ir dažas no sadzīves tehnikas precēm, kas noder gandrīz ikvienam. Un izdevīgi tās iegādāties var interneta veikalā brivi.lv, kas piedāvā saprātīgas cenas, bet tajā pašā laikā augstu kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par brivi.lv sadzīves tehnikas klāstu, spied te.

Ledusskapis

ledusskapisLai kāds arī būtu cilvēka dzīvesveids un paradumi, ir dažas sadzīves tehnikas ierīces, kuras noder vienmēr. Viena no tām ir ledusskapis. Pareizi jāuzglabā ir ne tikai tie produkti, no kuriem kaut ko gatavojam, bet arī tādi, kas jau gatavi ēšanai. Tāpēc ledusskaps būs npieciešams neatkarīgi no gatavošanas paradumiem. Brivi.lv pircējiem piedāvā gandrīz divus simtus dažādu ledusskapju modeļu. Ikviens no tiem var būt īstais arī jūsu mājai un ikdienas vajadzībām. Neliels un bez saldētavas? Ietilpīgs un energoefektīvs? Ar lielu saldētavu? Šaurs un augsts? Lai kādas būtu jūsu izvirzītās prasības, brivi.lv modeļu klāstā noteikti atradīsiet vajadzīgo. Arī cenas ir piemērotas dažādām finansiālajām iespējām.

Veļas mazgājamā mašīna

veļas mazgājamā mašīnaVisticamāk, ka vajadzība pēc veļas mašīnas arī ir visiem cilvēkiem – neatkarīgi no ienākumiem, profesijas, ikdienas paradumiem un citiem kritērijiem. Tomēr var atšķirties prasības pēc funkcijām, jaudas, parametriem, ja ģimenē ir atšķirīgs cilvēku skaits, kuram jāmazgā veļa. Tāpat kāds vēlas veļas mazgājamo mašīnu ar jau pievienotu veļas žāvēšanas funkciju, citam tas nav aktuāli, jo tas ievērojami palielina preces izmaksas. Veļas mašīnas pieejamas arī ar dažādiem veļas ielādes veidiem – augšējo un frontālo. Lai gan parasti pircēji izvēlas frontālo ielādi, dažreiz mēdz būt tāds vannas istabas plānojums, kad ērtāk ir ielikt mašīnu ar augšējo veļas ielādi. Pie brivi.lv atrodami gandrīz 150 veļas mašīnu modeļi. Katram pēc vajadzībām un iespējām. Atliek tikai izvēlēties un veikt pasūtījumu. Jau pēc dažām dienām prece tiks piegādāta līdz mājas durvīm.

Pasūtīšana un piegāde no brivi.lv

piegādePasūtīto sadzīves tehniku brivi.lv piegādā visā Latvijas terotorijā jau 1 līdz 3 dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Preču izvēle grozā ir ērta un saprotama, pieejama precīza informācija par preces parametriem. Tāpat var ērti sazināties ar klientu speciālistu, kurš vajadzības gadījumā sniegs papildus informāciju. Preču piegādes cenas atšķiras no preces svara un piegādes teritorijas, bet, ja klients pats saņem preci brivi.lv birojā, tad par to nav jāmaksā nekas.