Saņem labāko cenu KASKO apdrošināšanai pie Manapolise.lv!

          kasko apdrosinasanas cena  Pagājuši laiki, kad, lai saņemtu labākos piedāvājumus, bija jākļūst par kāda apdrošināšanas biroja patstāvīgo klientu. Tagad izdevīgākie piedāvājumi meklējami internetā! Viena no labākajām vietām, kas palīdzēs ietaupīt, ja nepieciešama kasko apdrošināšana, noteikti ir manapolise.lv.

            Kasko apdrošināšana cenas ziņā noteikti ir daudz dārgāka nekā octa, tādēļ tās iegādē ir visai svarīgi saņemt izdevīgāko piedāvājumu. Vietnes kasko kalkulators palīdzēs tev ātri un pārskatāmi tos visus aplūkot – būs jāaizpilda vien pāris ailes ar standarta informāciju, kas nepieciešama aprēķinu veikšanai (automašīnas numurs, automašīnas reģistrācijas apliecības numurs, automašīnas vērtība, kas jāizsaka EUR, jaunākā lietotāja vecums, kā arī jaunākā vadītāja stāžs). Visticamāk, ja jau esi apdrošinājis savu auto, tev šo informāciju uzmeklēt nebūs grūti. Pēc tam, kad būsi veltījis vien dažas minūtes informācijas aizpildīšanai, tikai jānospiež maģiskā poga “aprēķināt kasko cenu” un acu priekšā atvērsies logs, kurā varēs aplūkot, kādu cenu tev piedāvā Latvijas lielākie un populārākie auto apdrošinātāji.

            Sistēma ir pavisam vienkārša, bet, ja nu gadījumā rodas kādi jautājumi, nepaliksi bez palīdzības – pieejami vairāki telefoni pa kuriem sazvanīt pieredzējušos konsultantus, tāpat to vari darīt arī skype vai čatā. Uzņēmumam ir 13 gadu pieredze un šajā laikā pārdotas neskaitāmas octa un kasko apdrošināšanas polises, tādēļ spēs palīdzēt arī nestandarta situācijās.Piedevām, konsultācijas pieejamas darba dienās no plkst. 8.00 līdz 23.00 un brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 23.00 – reti kurā apdrošināšanas birojā iespējams saņemt konsultācijas pat pēc desmitiem naktī! Tie, kas kaut reizi pamēģinājuši kasko polises iegādi internetā, atzīst, ka neredz īpašu vajadzību atgriezties pie vecās apdrošināšanas iegādes sistēmas, dodoties uz apdrošinātāja biroju un kārtojot visus dokumentus klātienē. Manapolise.lv ir veids, kā šo visu nokārtot tev ērtā vietā un laikā, netērējot enerģiju, lai dotos uz apdrošinātāja biroju.

            Kasko apdrošināšanas cena zināma vien pēc pāris klikšķiem, un, izvēloties sev tīkamo piedāvājumu, apmaksu varēsi veikt turpat uz vietas portālā, izmantojot VISA, Maestro vai MasterCard norēķinu kartes, vai Swedbank, SEB vai Nordea internetbanku. Protams, ja tā ir ērtāk un vēlies izdevīgāko apdrošināšanas darījumu piedāvātājus skatīt vaigā, iespējams norēķināties arī skaidrā naudā manapolise.lv birojā. Šī vietne beidzot ļauj veikt apdrošināšanas formalitātes sev izdevīgā laikā no jebkuras vietas pasaulē – tas ir īstais risinājums jebkuram mūsdienu klientam!