Saplīsa ledusskapis. Kā ietaupīt naudu, iegādājoties jaunu sadzīves tehniku?

ledusskapisLai kā arī mēs vēlētos, ikdienā nevaram iztikt bez dažāda veida sadzīves tehnikas. Izmantojam ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis un cepeškrāsnis. Viena no problēmām ir tā, ka sadzīves tehnika it nemaz nav lēta, tādēļ, ja rodas nepieciešamība to iegādāties, nākas krietni palauzīt galvu, kur ņemt papildu līdzekļus.

Esam apkopojuši padomus, kas palīdzēs Tev kaut nedaudz ietaupīt, kad nākamreiz būs jāpērk jauns ledusskapis, plīts vai cita sadzīves tehnika.

  • Salīdzini. Pateicoties sniegtajām iespējām internetā, mūsdienās varam meklēt un salīdzināt dažādus sadzīves tehnikas modeļus vairākos veikalos, lai atrastu izdevīgāko cenu. Tāpat ir atrodami arī dažādi portāli, kas salīdzina un atrod piedāvājumus vairākos veikalos. Tev vairs nav jāiet no vienas tirdzniecības vietas uz otru, lai atrastu sev piemērotāko preci.
  • Iegādājies lietotu. Šis ir viens no vienkāršākajiem paņēmieniem, kuru pielietot, ja vajadzīga jauna sadzīves tehnika, taču jāiekļaujas ierobežotā budžetā. Galu galā, pērkot ledusskapi, jāatvēl nauda arī pārtikas produktiem, ko likt tajā iekšā. Mūsdienās ir dažādi sludinājumu portāli un arī grupas sociālajos medijos, kuros cilvēki pērk un pārdod dažādas preces – apģērbus, mēbeles, datortehniku un arī sadzīves tehniku. Lai arī šī ir izdevīga alternatīva, uzmanies no krāpniekiem un vienmēr pārbaudi pirkumu pirms apmaksas veikšanas!
  • Meklē preces ar nenozīmīgiem defektiem. Dažkārt veikali piedāvā sadzīves tehniku un citas preces par zemākām cenām, jo tām ir dažādi defekti, kas ietekmē to vizuālo stāvokli, nevis darbību. Sīkas skrambas, nobrāzumi, krāsas defekti noteikti nebūs šķērslis, ja tehnika būs labā stāvoklī un spēs veiksmīgi pildīt savu funkciju.
  • Gaidi brīvdienu atlaides. Sadzīves tehnika ir viena no tām preču kategorijām, kas parasti svētku un brīvdienu atlaižu sezonā piedzīvo ievērojamu cenu samazinājumu. Lai arī to, protams, nevar attiecināt uz visiem veikaliem, ir vērts pievērst uzmanību, kā mainās cenas, piemēram, pirms Ziemassvētkiem. Tāpat eksperti iesaka iegādāties sadzīves tehniku septembrī un oktobrī, kad ražotāji laiž klajā jaunos modeļus, samazinot cenu vecajiem.