Sixt auto līzings.

sixt auto noma - auto līzings latvijaPasaulē nav pārāk daudz auto iznomātāju kompāniju, kas piedāvātu saviem klientiem nomas auto pēcāk iegūt savā īpašumā ar līzinga palīdzību. Vēl mazāk būs uzņēmumu, kas kopā ar iespēju auto iegūt savā īpašumā, piedāvās pilnu servisu un tehnisko apkopi visu automašīnas ekspluatācijas laiku no iegādes momenta. Atgādināsim, ka Sixt auto līzings ir pieejams tikai uzņēmumiem, kuriem ir mazs, vidējs vai liels autoplacis, tātad – korporatīvajiem klientiem. Nomas automašīnu skaits ir ierobežots un sīkāku informāciju ir iespējam iegūt sazinoties ar uzņēmuma pārstāvjiem, kas būs viegli, jo filiāles ir atrodamas visās Baltijas valstīs un arī citur Eiropā.

Papildus pakalpojumi.

Nav daudz auto nomas un līzinga kompānijas, kas nodrošina tik pilnīgu papildus pakalpojumu piedāvājumu. Katram Sixt klientam tiek nodrošināts serviss visās Baltijas valstīs, tādēļ nebūs jāsatraucas par nedienām, kas notikušas ar auto, ja atrodaties ārpus Latvijas robežām. Sixt auto noma ir ļoti atbildīgs uzņēmums un klienti ir tā vērtība.  Par tuvojošos tehniskās apkopes laiku, riepu maiņu un jebkuru citu papildus servisu, klients tiks informēts ar atgādinājuma īsziņas palīdzību, zvanu vai e-pastu – kā ērtāk! Visas automašīnas tiek aprīkotas pēc klienta vajadzībām un vēlmēm, turklāt mēneša maksa ir nemainīga visu līzinga laiku – 36 mēnešus, jo uz šādu laiku tiek piedāvāts slēgt līzinga līgumu. Tas nozīmē, ka nav nekādas dinamiskas un mainīgas procentu likmes, kas varētu sadārdzināt izmaksas.

Kas ir Sixt?

Sixt ir dibināts 1912. gadā Minhenē un līdz šim brīdim uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem automašīnu pakalpojumu sniedzējiem visā Eiropā. Sixt paata pakalpojumu sarakstā ietilpst sekojoši piedāvājumi:

ü  Īstermiņa auto noma dažādiem termiņiem un pasākumiem;

ü  Auto noma ārzemēs;

ü  Velo noma;

ü  Auto līzings uzņēmumiem;

ü  Ekskluzīvo auto noma;

ü  Šoferu serviss.

Vairāk kā 100 gadu laikā uzņēmums ir spējis nodrošināt gana plašu pakalpojumu loku, lai apmierināts būtu jebkurš klients, kas mūsdienās ir ļoti svarīgi. Uzņēmuma pieredze un ilgais stāžs norāda uz to, ka uzņēmums ir godīgs pret saviem klientiem visā Eiropā.