Skaista kā ziemā, tā vasarā!

peldkostīmiViena no sievietes lielākajām rotām, protams, skaistums. Tomēr ne tikai tas, kas dabas dots vien – arī savu skaistumu izcelt, pasvītrot un parādīt ir jāmāk. Jo, lai ko arī neteiktu pasakas par Pelnrušķīti, ja mūsdienu sieviete ģērbjas “maisīgās” drēbēs, necenšas izcelt savu skaistumu un augumu, visticamāk, tas arī paliks neviena nepamanīts!

Vasara ir vislabākais laiks, lai varam izrādīt savu skaistumu, augumu un lieliskumu – un jo īpaši – pludmalē! Peldkostīmi sievietēm ir tie apģērbi, kas lieliski spēj parādīt auguma skaistumu (arī noslēpjot tās lietas, ko uzskatām par neveiksmīgākām un ne tik skaistām savā augumā). Lūk, dažāda auguma tipa īpašniecēm būs piemēroti pilnīgi atšķirīgi peldkostīmu fasoni, kas palīdzēs te izcelt, te noslēpt, te papildināt, te mazināt kādu pilnību vai nepilnību figūrā.

Daži piemēri – kā pareizi izvēlēties peldkostīmu sievietei. Zināma ir bumbiera tipa figūra, kuru īpašniecēm lielākās problēmas ir gurnu līnija, kas ir apjomīgāka par krūšu un plecu daļu. Tiesa, bumbiera tipa figūra ir ārkārtīgi pievilcīga, savukārt ar pareizo peldkostīmu to var izcelt pat vēl vairāk. Šeit nepieciešams salikt pareizos akcentus pareizajās vietās un novērts uzmanību no gurnu līnijas. Viendaļīgi peldkostīmi derēs visvairāk, ideāli – tumšās krāsās. Eleganti un skaisti izskatīsies ja liksim akcentu uz pleciem, izvēloties peldkostīmu bez lencītēm.

Smilšu pulksteņa tipa figūras īpašniecēm noderēs kā viendaļīgi, tā divdaļīgi peldkostīmi, kur var nebaidīties no dažādiem griezumiem, krāsām, dekoriem un fasoniem. Valkāt var teju jebko, un izskatīsies labi – galvenais, lai izmērs būtu atbilstošais.

Tām dāmām, kas apveltītas ar kuplām krūtīm būs visgrūtāk atrast piemērotu peldkostīmu, kas palīdzēs gan noturēt dabas doto rotu pareizajā vietā, gan nepadarītu pārāk masīvu kopējo tēlu. Vislabākais būs peldkostīms, kam krūšu daļā iestrādātas stīpiņas un lencītes ir šauras (lai kā arī negribētos platas, saturošas lencītes). No raibām vai gaišas krāsas peldkostīmu daļām (gan kopīgajā, gan divdaļīgajā peldkostīmā) vajadzētu atturēties un tā vietā izvēlēties diagonālas līnijas vai tumšāku krūšu daļas audumu peldkostīmam. dazādus peldkostīmus atradīsi arī internetā:

http://220.lv/lv/apgerbi-apavi-aksesuari/sieviesu-apaksvela/peldkostimi