goodstayhotels-spa

SPA veselībai un skaistumam

Jau senajā Romā, Grieķijā un Ēģiptē dažādas dziednieciskas ūdens procedūras un pirtis bija īpaši iecienīta nodarbe un izklaide. Runā, ka Ēģiptes valdnieces Kleopatras skaistuma noslēpums slēpās īpašā piena vannā, savukārt ziņas par senās Romas valdnieku pirts kultu spējušas izdzīvot līdz pat mūsdienām. Jau tālā senatnē cilvēki ticēja, ka šīs metodes spēj stiprināt veselību, atjaunot skaistumu un dziedēt kaites.

Attīstoties tehnoloģijām un iegūstot arvien jaunas zināšanas, mūsdienās šīs procedūras noslīpētas teju līdz perfekcijai, nodrošinot ievērojamu efektu un teju tūlītēju iedarbību. SPA, kas latīņu valodā nozīmē „veselība caur ūdeni” patiešām ļauj atbrīvoties no nervu spriedzes un hroniska noguruma, uzlabot noskaņojumu un naktsmieru, kā arī atjaunot ādas stāvokli un būtiski iedarboties uz veselību.

SPA komplekss Jūrmalā

Goodstay viesnīca EIROPA Hotel ir parūpējusies par to, lai visiem jūrmalniekiem un pilsētas viesiem būtu pieejams plašs un daudzveidīgs SPA Jūrmalā. Šeit iespējams izmantot ne tikai kādu no kvalitatīvajiem SPA pakalpojumiem, bet arī izvēlēties vairāku dienu procedūru kursu, nakšņojot turpat, viesnīcā.

SPA komplekss piedāvā:

  • Procedūras labsajūtai un pret ādas novecošanu, kuru laikā tiek izmantota augstas kvalitātes pašmāju un ārvalstu kosmētika.
  • Dažāda veida masāžas, kas uzlabos tavu vispārējo veselības stāvokli un pašsajūtu. Izvēlies masāžu ar eko pīlingu, ēteriskajām eļļām, masāžas sviestu vai alus procedūru.
  • SPA kapsula ar eko pīlingu vai šokolādi. Izmantojot īpašu tehnoloģiju, uz tavu ķermeni vienlaikus iedarbosies infrasarkanie stari un tvaiks, tādējādi radot īpašus apstākļus, kas palīdzēs atgūt enerģiju un uzlabot organisma vispārējo stāvokli.
  • Ietilpīgs džakuzi, kas ne tikai lieliski relaksēs un atslābinās saspringtos muskuļus, bet arī paātrinās vielmaiņu, uzlabos asinsriti un stimulēs limfas atteci.
  • Sauna, kas attīrīs ķermeni no toksīniem, piešķirs tavai ādai īpašu mirdzumu un palīdzēs atbrīvoties no uzkrātā stresa.
  • Talasoterapija – ietīšana aļģēs un jūras dubļos, ļaujot tiem pozitīvi iedarboties uz figūru un ādu. Tā palīdzēs rehabilitēt ādu, mazināt nepatīkamo celulītu, kā arī koriģēt figūru.
  • Gaismas terapija – īpaša procedūra, kuras laikā tavu ķermeni dziedēs gaisma – galvenais enerģijas avots, kas, izmantojot modernās tehnoloģijas, pārvērsts ārstnieciskā instrumentā.

Tāpat tu vari izvēlēties kādu no viesnīcas īpašajiem piedāvājumiem – vairāku dienu programmas, kas garantēs īpaši efektīvu rezultātu. Ar to palīdzību iespējams novērst vecuma radītās izmaiņas, uzlabot stāju, kā arī pilnīgi atbrīvoties no stresa un hroniska noguruma. Kopā ar zinošiem speciālistiem tu varēsi izstrādāt īpaši tev piemērotu procedūru komplektu, tādā veidā palielinot to rezultivitāti. Papildu tam tu varēsi izbaudīt atpūtu elegantā numuriņā un atlicināt laiku, lai aplūkotu neatkārtojamās Jūrmalas ieliņas un mainīgo, bet vareno jūtu.