Televizori – akcija interneta veikalā 220.lv

 

moderns-televizors

Lai neapjuktu plašajā piedāvājumu klāstā, meklējot dažādas preces, bieži vien sekojam akcijām. Tas ir vienkāršs un viegls orientieris, pēc kura pavisam noteikti var atrast kā labāko piedāvājumu, tā arī izdevīgāko cenu. Un, tā kā meklēt akcijas dažādos veikalos var būt diezgan laikietilpīgs pasākums, izmantojam internetu. Interneta veikalu piedāvājums ir gana plašs, jau sen esam pieraduši pie iespējas visu iegādāties viegli, ērti un vienkārši un ar piegādi līdz pašām mājas durvīm. Tad nu arī izpētei un iegādei varam izmantot tieši interneta veikalos piedāvāto informāciju.

Viens no zināmākajiem un populārākajiem interneta veikaliem Latvijā – 220.lv. Un te kvalitatīvu preču, laipnas apkalpošanas, dažādu akciju un izdevīgu piedāvājumu netrūkst. Ja veikalā jautājam pārdevējam – ko spēj viena vai otra ierīce, tad interneta veikalā varam visu izlasīt plašā aprakstā, kas pievienots precei. Un ja ar to vēl nepietiek – varam piezvanīt klientu apkalpošanas daļai, kur saņemsim laipnu un zinošu skaidrojumu. Tāpat, varam paralēli preces meklēšanai, pameklēt plašāku informāciju internetā paši. Iespēju ir daudz.

Bet šoreiz tieši par televizoriem. Tuvojoties garajiem ziemas vakariem, silta tējas krūze, sega un kāda laba filma ir tieši tas, ko vēlamies. Un tad vēl iespēja, skatīties izvēlēto filmu labā kvalitātē uz ekrāna, kas, ja ne gluži aizstās kinoteātri, tad vismaz radīs līdzīgu efektu. Nekas nesasniedzams tas nav – kvalitatīvu televizoru cenas vairs nav tādas, ka to var atļauties tikai paši turīgākie. Jau minētajā interneta veikalā 220.lv pieejamas akcijas cenas televizoriem, kas ir pat līdz 50% zemākas, nekā parastā televizora cena. Aplūko šeit – http://220.lv/lv/tv_video_un_audio/televizori Tad nu tīri izpētei ņemu un atveru 220.lv mājaslapu, dodos tieši uz televizoru sadaļu un daudz nedomājot izvēlos sadaļu “akcijas”. Te atrodami gan LG, gan Samsung un Philips televizoru modeļi, ko, kā rāda statistika, cilvēki iegādājas visbiežāk – tātad, apmierināti ar piedāvājumu un kvalitāti. Ņemu pirmo – LG televizoru, kam piemērota 42% atlaide. Ekrāna izmērs – 32 collas, jeb saprotamāk – 81 centimetrs pa diognāli – iespaidīgi. Savukārt izšķirtspēja 1920×1080, kas, pēc kopējiem standartiem, vērtējot pēc ekrāna izmēra, ir ļoti augsta. Tālāk varu iepazīties ar plašāku funkciju aprakstu (starp citu – virtual surround skaņas tips – sajūtas tuvu tam, ko piedzīvojam kinoteātrī). Šādi varu aplūkot un izvērtēt dažādus akcijas televizorus, lai par labāko un sev pieejamāko cenu izvēlētos to, kas atbilst visām manām prasībām!