autiņbiksītes pieaugušajiem

TENA autiņbiksītes pieaugušajiem

autiņbiksītes pieaugušajiemPirmos divus un varbūt arī trešo gadu no savas dzīves katrs mazulis pavada ar autiņbiksītēm, kamēr iemācās nokārtot dabiskās vajadzības uz podiņa. Un pēc tam sākas lielā brīvība bez autiņbiksītēm. Tomēr ne visiem cilvēkiem bērnība ir vienīgais laiks, kad jāsaskaras ar autiņbiksītem.

Diemžēl ir daudz tādu cilvēku, kas nonāk neapskaužamā situācijā – invaliditāte, slimība vai vecums viņus noliek uz gultas vai ratiņkrēslā un liedz nokārtot dabiskās vajadzības ierastajā veidā tualetē.

Daudzi guloši un slimību skarti pacienti cieš gan no urīna gan citas nesaturēšanas, kas var būt fizisku un garīgu traucējumu izraisīta. Mūsdienās šādiem pacientiem liels atspaids ir modernas un pielāgojamas autiņbiksītes pieaugušajiem.

TENA autiņbiksītes

TENA ir viens no vadošajiem ražotājiem, kas piedāvā plašā klāstā higiēnas produktus urīna nesaturēšanas pacientiem. Tajā skaitā arī pamperus pieaugušajiem. Par visiem TENA porduktiem var uzzināt mājas lapā tena.lv, kur ir gan higiēnas, gan ķermeņa kopšanas produktu apraksti, ieteikumi to lietošanai, pacientu apkopei un labsajūtai.

TENA autiņbiksītes ir pilnība piegulošas un pielāgojamas ķermeņa formām, pieejami dažādi izmēri un dažāda uzsūktspēja, tāpēc tās derēs dažāda apjoma nesaturēšanai. Autiņbiksītes pieaugušajiem pacientiem, kas ir uz slimības gultas vai ratiņkrēslā, ir viegli un ērti uzvelkamas, jo ir elastīgas. Autiņbikšu materiāls ir maigs, ādai saudzīgs, elpojošs, bet tajā pašā laikā ļoti efektīvs un ar augstu uzsūktspēju.

Urīns tiek uzsūkts un noslēgts autiņbikšu iekšpusē, tāpēc pacientam ir sausuma un komforta sajūta. TENA autiņbiksītes pieaugušajiem iegādājas arī grūtnieces, kad gatavo savu dzemdību somu, jo pēc dzemdībām pirmajās dienās, kamēr sievietes iekšējie orgānie ieņem savu sākotnējo stāvokli un dzemde savelkas, nepieciešama īpaša aizsardzība, ko ļoti labi nodrošina TENA autiņbiksītes pieaugušajiem.

Pēc dzemdībam tās ir ērti uzvelkamas, netraucē kustēties, apkopt un pabarot mazuli, kā arī nodrošinasievietei tīrības sajūtu. Papildus noder tas, ka autiņbiksēm ir paaugstināta jostasvieta, kas labi satur vēderu, kas pēc dzemdībām paratsi ir jutīgs.

TENA produkciju pacienti novērtē kā ļoti kvalitatīvu un īpaši pielāgotu dažādām pacientu grupām ar dažāda veida nesaturēšanu un urinācijas traucējumiem. TENA higiēnas preces arī atvieglo aprūpes personu ikdienu un ļauj sekmīgāk parūpēties par mūsu mīļajiem.

Ķermeņa kopšanas produkti

Ja pacients ilgstoši izmanto autiņbikses pieaugušajiem, tad aprūpes personām noteikti arī ir jādomā par to, lai atbilstoši koptu pacienta ādu. TENA piedāvā dažādus ķermeņa kopšanas līdzekļus, kas attīra, mitrina, baro un aizsargā ādu, mazina izgulējumus.

Mazgāšanas un kopšanas līdzekļi ir gan tādi, ko var lietot vannā un dušā, jo tie jānoskalo, gan tādi, ko nav jānoskalo un var izmantot arī pacientam atrodoties gultā. Ir pieejamas pat speciālas matu cepurītes, kas darbojas kā šampūns un attīra galvas ādu un matus.

Bieži vien gulošu pacientu nav iespējams pārvietot uz vannas istabu un pietiekoši bieži nomazgāt, jo to nevar paveikt viens cilvēks. Tāpēc ķermeņa kopšanas līdzekļi, kas nav jānoskalo, var būt ļoti noderīgi, lai nodrošinātu svaigumu un tīrību pacientam katru dienu.