Tērauda dūmvadi no RGJ.

rgj.lv dūmvadi, skursteņiDūmvada un skursteņa stāvolis ir viens no nozīmīgākajiem rādītājiem tam, lai pārliecinātos par esošās un plānotās apkures sistēmas funkcionēšanu ilgtermiņā un nebūtu jāsaskaras ar situācijām, kad ziemas spelgoni esat spiesti pavadīt vēsās telpās, jo dūmvads ir savu mūžu nokalpojis. Tā pat svarīgi ir tas, lai dūmvads būtu piemērots konkrētajai apkures iekārtai. Tērauda dūmvadi ir ideāls risinājums gadījums, ja nepieciešams uzlabot vai pavisam no jauna izbūvēt dūmvadu, jo šis materiāls ir ārkārtīgi izturīgs un nodrošina apkures sistēmas pilnīgu funkcionēšanu daudzu gadu garumā. Tērauda dūmvads vai tērauda odere skurstenim ir obligāta prasība, ja izmantojat gāzes apkures katlu telpu apsildei.

Kāds ir uzņēmuma piedāvājums?

RGJ ir ģimenes uzņēmums un  ar dūmvadu veidošanu un ražošanu nodarbojas jau 10 gadus, un līdz šim brīdim ir izveidojis un nostiprinājis kvalitatīvu un zinošu meistaru komandu, kas uzstāda un konsultē savus klientus par visu, kas saistīts ar dūmvadiem un apkures sistēmām, kas tiem piemērotas. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā dubultsienu izolētos, viensienu nerūsējošos un melnā tērauda dūmvadus un to detaļas, kā arī aksesuārus, kas nepieciešami dūmvada izveidei un tā papildināšanai. RGJ izgatavo arī nestandarta formas detaļas un pārejas. Katrs pasūtījums ir individuāls, tādēļ komponenti dažkārt tiek gatavoti pēc pasūtījuma un nokomplektēti atbilstoši klienta prasībām.

Cenas.

Cena vienmēr ir bijis viens no noteicošajiem faktoriem, pēc kā patērētājs izvēlas preci vai pakalpojumu kuru iegadāties. Uzņēmuma mājas lapā www.rgj.lv var atrast cenas katrai detaļai kā arī pieprasīt individuālu aprēķinu, kas tiek balstīts uz katra pasūtītāja vajadzībām un nepieciešamo resursu daudzumu. Turklāt, ja kopējās summas aprēķins tiek pasūtīts internetā, tas tiek aprēķināts ātrāk, kas ir labs radītājs klientu piesaistei.

Sertifikāti un deklarācijas.

RGJ veidotie tērauda dūmvadi ir sertificēti un atbilst standartiem un kvalitātei, kas ir nepieciešami rādītāji, lai uzstādītās komunikācijas būtu drošas un darbotos ilgu laiku. Ar visiem sertifikātiem  un citiem dokumentiem var iepazīties interneta vietnē www.rgj.lv. Visas uzņēmuma ražotās detaļas ir sertificētas un drošas, kā arī atbilst visiem Eiropas standartiem.