Tīrs mājoklis ar tvaika tīrītāju

tvaika tīrītājsPavasaris vilina ne vien vairāk laika pavadīt ārpus telpām, bet arī sakopt vidi ap sevi. Tieši tādēļ, iesākoties pavasarim, daudzi sāk domāt par vienkāršāku un efektīvāku mājokļa uzkopšanu.

Lai darbi veiktos raitāk, noderīgs palīgs var būt tvaika tīrītājs. Tas ir parocīgs un efektīvs – ar to iespējams ne tikai tīrīt dažāda veida virsmas, bet arī tās dezinficēt. Vēl kāda būtiska tvaika tīrītāja priekšrocība – ar to var panākt teicamu efektu bez ķīmisku līdzekļu izmantošanas. Tvaiks neizraisa alerģijas, tādēļ šāda ierīce piemērota alerģiskiem cilvēkiem, kā arī mājsaimniecībās, kur dzīvo mazi bērni.

Kādām virsmām ierīce paredzēta?

Tvaika tīrītāji piemēroti dažādu virsmu tīrīšanai – stiklam, flīzēm, grīdai, mēbelēm, paklājiem, arī apģērbam. Varētu teikt, ka tā ir universāla ierīce, taču tomēr to nevajadzētu lietot īpaši plāniem audumiem un mīkstam plastikātam.

Tvaika tīrītāju veidi

Pieejami divu veidu tvaika tīrītāji – manuālais – rokas un grīdas. Tas, kuru no tiem izvēlēties, atkarīgs no uzkopšanas paradumiem un uzkopjamās platības. Piemēram, manuālais tīrītājs tiek turēts rokās, ir kompakts un piemērots nelielu virsmu uzkopšanai. Lielākām platībām piemērotāks ir grīdas tvaika tīrītājs, kas savā ziņā atgādina putekļu sūcēju. Tam ir arī lielāks ūdens rezervuārs, kas ļauj to bez apstājas darbināt ilgāku laika posmu.

Kam vēl pievērst uzmanību?

Izvēloties tvaika tīrītāju, uzmanība jāpievērš arī tādiem faktoriem kā tvaika spiediens, ūdens rezervuāra tilpums, kā arī komplektā esošo uzgaļu skaits un veids. Jo lielāks tvaika spiediens, jo efektīvāk un ātrāk strādās ierīce. Kas attiecas uz rezervuāra tilpumu – no tā atkarīgs, cik lielu platību var iztīrīt, rezervuāru atkārtoti neuzpildot. Lai sekmīgi tīrītu dažādas virsmas, svarīgi, lai komplektācijā būtu dažādu veidu uzgaļi, ko mainīt pēc vajadzības.

Tvaika slota – lielisks palīgs tīras vides uzturēšanā. Plašu tvaika tīrītāju piedāvājumu atradīsi specializētos veikalos, kā arī internetā, kur nopērkami visdažādākie tvaika tīrītāji visām gaumēm un vajadzībām. Ieskaties un izvēlies sev piemērotāko tvaika tīrītāju jau tagad!