Top 5 pārvietošanās līdzekļi šajā vasarā

 

velosipēdsVasara ir gadalaiks, kad mums ir iespēja dzīvot dabai draudzīgāk un vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, arī pārvietojoties. Pēdējos gados Latvijā ievērojami palielinājies cilvēku skaits, kas uz darbu dodoties neizmanto mašīnu, bet izvēlas kādu alternatīvu.


Velosipēdi – braukšana ar velosipēdu ir ne tikai ļoti ērts veids kā pārvietoties, bet arī sadedzina vairāk kaloriju nekā staigāšana, un ir pat ļoti ieteicama aktivitāte visām vecuma grupām. Labs kardio treniņš, taču saudzīgāks pret Tavām locītavām kā, piemēram, skriešana.

Giroskūteri – sauc arī par balansēšanas dēļiem. To sastāvā ir plāksne uz riteņiem, kurā iebūvēti sensori. Uz tās stāvot, šie sensori uztver Tavas ķermeņa kustības noliecoties uz priekšu, aizmuguri vai sāniem, un tā rezultātā notiek pārvietošanās. Giroskūterus var izmantot jebkurā vecuma posmā, un tas labi trenēs dziļo muskulatūru un līdzsvaru. Tā ātrums var sasniegt 18-24 km/h. Ar vienu uzlādi var nobraukt līdz 30 km.

Elektriskie skrejriteņi – spēj braukt 20-35 km/h. Tie ir labi ar to, ka ir videi draudzīgi un neaizņem daudz vietas, jo ir salokāmi un noliekami kaut sev blakus ofisā. Tā svars parasti ir 7,5-23 kg robežās. Izdevīgi tiem cilvēkiem, kam jāpārvietojas ar vairākiem sabiedriskajiem transportiem, lai nonāktu darbā. Ar vienu uzlādi var nobraukt no 20-100 km, atkarībā no iegādātā modeļa.

Skrituļslidas – šis sporta veids ir pateicīgs ar to, ka tā nav tikai pārvietošanās, bet ir arī labs treniņš visām muskuļa grupām. Ja Tev nav laiks sportot ārpus darba laika, tad vismaz brauciens uz un no darba lieliski Tev uzlabos formu. Šim pārvietošanās līdzeklim ir būtiski lietot arī papildus ekipējumu ar aizsargiem.

Skrituļdēļi – pieejami plašā klāstā atkarībā no vēlmēm. To var lietot, lai pārvietotos, taču var lietot arī lai taisītu trikus vai izjustu ātrumu. Šī nodarbe izteikti labi uzlabos līdzsvaru stiprinās Tavu dziļo muskulatūru, kā arī ļaus izjust brīvību. Dēlis aizņem ļoti maz vietas un ir paņemams līdzi jebkur.

Ar ko šovasar pārvietosies Tu?

Velosipēdi un pārējie mūsdienīgie pārvietošanās līdzekļi lielā klāstā un labās cenās pieejami 220.lv mājas lapā, piemēram, https://220.lv/lv/sports-turisms-un-atputa/velosipedi-skritulslidas-skrituldeli/velosipedi.