Urīna nesaturēšanas

Urīna nesaturēšanas problēma pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem

 

Viena no iedzīvotāju grupām, kuru piemeklē urīna nesaturēšanas problēmas, ir pacienti ar funkcionāliem traucējumiem. Tie ir cilvēki ar invaliditāti, tie, kuri slimības vai vecuma dēļ ir guloši vai savas dienas pavada ratiņkrēslā.

Šie pacienti ikdienā nevar paši sevi pilnībā aprūpēt, jo nepieciešams izmantot tuvinieku vai aprūpes personu palīdzību un arī higiēnas līdzekļus.

Ierobežotas kustības traucē apmeklēt labierīcības

Urīna nesaturēšanas Ja cilvēks jau no dzimšanas ir ar kustību vai arī garīgiem traucējumiem, viņam var būt arī traucēta urinācijas funkcija, ko viņš nespēj pilnībā kontrolēt. Problēma ir arī laicīga nokļūšana labierīcībās. Tagad vides pieejamība invalīdiem ir ievērojami uzlabojusies, tāpēc, ja pacients spēj kontrolēt urināciju, vinš var izmantot arī speciāli aprīkotas tualetes.

Bet var būt situācijas, kad tas nav iespējams. Arī tajos gadījumos, ja pacients ir gulošs. Veci un ar slimībām nogurdināti cilvēki nespēj paši apmeklēt tualeti. Slimības un paliekošas traumas daudzos gadījumos ietekmē arī urinācijas funkcijas, mazinot spēju reaģēt uz urīnpūšļa signāliem.

Šādos gadījumos parasti ir kāds tuvinieks vai aprūpes persona, kas palīdz veikt ikdienas higiēnu un arī apmeklēt labierīcības.

Piemērotākie higiēnas līdzekļi

Ikvienā gadījumā, kad nākas sakarties ar urīna nesaturēšanu, visērtāk un drošāk ir izmantot speciāli pielāgotus higiēnas līdzekļus, jo tie sniegs pārliecību par sevi, novērsīs negaidītas noplūdes, pasargās gultas veļu, kā arī atvieglos aprūpes personu darbu. Pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem vispiemērotākie ir urīnu uzsūcoši pamperi pieaugušajiem.

Tie spēj nodrošināt pilnīgu aizsardzību, arī sausuma un komforta sajūtu. Tas ir ļoti svarīgi gulošiem pacientiem, jo viņiem ir nepārtraukta saskare ar higiēnas līdzekļiem. Tāpēc ir jāizvēlas tādi higiēnas līdzekļi, kas ir no saudzīga materiāla, spēj ātri un efektīvi ieslēgt urīnu dziļākajos slāņos.

Pamperi pieaugušajiem parasti ir nopērkami dažādos izmēros, lai būtu pielāgojami ikvienam pacientam.

TENA higiēnas līdzekļi urīna nesaturēšanai

TENA ir viens no lielākajiem un pieredzes bagātākajiem higiēnas līdzekļu ražotājiem, kas speciālizējies tieši produkcijas, kas pielāgota urīna nesaturēšanas pacientiem, ražošanā. TENA piedāvā daudzveidīgu produkciju urīna nesaturēšanas pacientiem.

Pieejami ieliktņi sievietēmun vīriešiem, paketes, uzsūcošās apakšbikes, jostbikses un pamperi pieaugušajiem. Katru no produktiem var pielāgot urīna nesaturēšanas veidam un intensitātei. Visi TENA higiēnas līdzekļi ir no saudzīga materiāla, tie ātri uzsūc urīnu, novēršot nepatīkama aromāta rašanos.

TENA mājaslapā var uzzināt sīkāku informāciju par visiem piedāvātajiem higiēnas līdzekļiem. Tos var iegādāties visās aptiekās, bet bezmaksas paraugus var pasūtīt mājaslapā www.tena.lv. Vajag tikai izvēlēties atbilstošu izmēru un norādīt piegādes adresi.

TENA jums diskrētā iepakojumā nosūtīs bezmaksas paraugus, lai varat pārliecināties par to piemērotību tieši jūsu vai jūsu pacienta urīna nesaturēšanas situācijai.