universitāte

Uzsāc mācības ārzemēs ar Ergo Education atbalstu

Izglītības aģentūra Ergo Education jau daudzus gadus sniedz atbalstu jauniešiem viņu ceļā uz lielākiem sasniegumiem, jo palīdz viņiem uzsākt mācības ārzemēsAģentūra ir gan starpnieks, gan atbalsta punkts jaunietim saziņā ar izvēlēto universitāti un visas dokumentācijas nokārtošanā.

Ergo Education sadarbojas ar labākajām universitātēm un valodu skolām gan Eiropā, gan citās pasaules valstīs, dodot iespēju droši un pārliecinoši izvēlēties īsto mācību iestādi ikvienam jaunietim.

Īstās universitātes izvēle

universitāte Ergo Education darbinieku rīcībā ir izsmeļoša informācija par visām sadarbības universitātēm un to piedāvātajām studiju programmām. Jaunieši var iepazīties ar šo informāciju, lai izdarītu labāko izvēli.

Ja jaunietis šaubās, darbinieki var palīdzēt ar dažādiem testiem, kas noteiks viņa stiprās puses, psihioloģisko portretējumu un tam atbilstošākās profesijas. Kopīgiem spēkiem iespējam izdarīt labāko izvēli, kas noteiks jaunieša nākotnes ceļu.

Universitāšu ir tiešām daudz. Pārstāvētas tādas valstis kā Lielbritānija, Dānija, Grieķija, Nīderlande, Itālija, Kanāda, Jaunzēlande un Šveice. Katrā no tām ir vairākas sadarbības universitātes, kas piedāvā labākās studiju programmas. Tajās tiek sagatavoti dažādu jomu zinošākie speciālisti.

Dokumentu sagatavošana un iesniegšana

Pēc tam, kad izvēle ir izdarīta, jādomā par laicīgu pieteikšanos vēlamajai studiju programmai. Parasti universitātēm ir savas prasības pretendentiem. Ergo Education darbinieki būs par to lietas kursā un palīdzēs topošajiem studentiem sagatavoties.

Aģentūras darbinieki palīdzēs akurāti aizpildīt pieteikumu, uzrakstīt motivācijas vēstuli, arī sagatavot apliecinājumu par angļu valodas prasmēm, ja tāds tiks pieprasīts konkrētajā universitātē.

Domāsiet, kas gan tur sarežģīts – sagatavot un aizpildīt dokumentus. Tomēr iespēja iestāties konkrētajā universitātē šajā gadā ir tikai viena. To nevajadzētu sabojāt ar kādu nejaušu kļūdu pieteikumā vai standartiem neatbilstošu motivācijas vēstuli.

Visi dokumenti jāsagatavo angļu valodā, tāpēc labāk būt drošiem, ka viss ir akurāti. Un par to parūpēsies Ergo Education pieredzējušie darbinieki.

Praktiska palīdzība un atbalsts

Dokumentu sagatavošana un iesniegšana universitātei ir viens no Ergo Education piedāvātajiem atbalsta mehānismiem. Vēl topošie studenti var saņemt atbalstu dažādos praktiskos jautājumos. Tā var būt lidmašīnas biļetes un apdrošināšanas iegāde, ja ģimenei tas paši šķiet apgrūtinoši.

Tāpat var saņemt jebkādu atbalstu sadzīviskos un studiju jautājumos, kas var rasties jau jaunajā mītnes vietā. Katrā valstī ir cita kārtība, likumi, iestāžu darbība, tāpēc ir labi, ja kāds pastāsta, iedrošina, iepazīstina.

Ja jaunietim ir problēmas ar iejušanos vai kādiem dzīvesvietas jautājumiem, uz vietas universitātē palīdzēs Ergo Educaton konsultats, kas sniedz atbalstu jaunajiem studentiem no citām valstīm.

Šāda sistēma sniedz sirdsmieru vecākiem un rada pārliecību par sevi jaunietim, jo viņš zina, ka vienmēr var vērsties pēc atbalsta un padoma. Tāpēc Ergo Education būs īstais sabiedrotais, kas palīdzēs bez bažām uzsākt mācības ārzemēs.