Vai iespējams iegādāties komfortablu stūra dīvānu uz kura var gulēt?

 

stūra dīvāniVai zināt, cik grūti mūsdienās ir atrast labu īres dzīvokli? Pirms pati ar to nebiju sastapusies, man šķita, ka gan sludinājumu lapās, gan domubiedru grupās piedāvājumu ir ļoti daudz. Taču, kad bija jāsāk meklēt un izvēlēties īsto, sapratu, ka šis uzdevums aizņems krietni vien ilgāku laiku, nekā plānots.

Pēc vairāku mēnešu cītīgas sludinājumu “filtrēšanas” un daudzu dzīvokļu apskates, ar draugu beidzot atradām vietu, kuru saukt par mājām. Divistabu dzīvoklis, tuvu centram, klusā un “zaļā” apkaimē. Šķita, ka problēmas beigušās, taču tad sapratām, ka mājoklis arī būs jāiekārto, jo tajā nebija visu nepieciešamo mēbeļu.

Viena no lielākajām dilemmām, kuru risinājām, bija viesistabas galvenās mēbeles izvēle. Lai arī sākumā domājām par parasto dīvānu, sākām šaubīties. Aplūkojām piedāvājumu, un mūs visvairāk ieinteresēja tieši stūra dīvāni no https://220.lv/lv/mebeles-un-interjers/viesistabas-mebeles/divani. Plaša izvēle, turklāt ir pieejami arī modeļi, kurus var pārveidot par lielu gultu – tieši tas, kas nepieciešams, ja ciemiņi paliek pa nakti.

Pēc tam, kad veikalā bijām pavadījuši vairākas stundas un gandrīz jau izvēlējāmies dīvānu mūsu viesistabai, izlēmām doties mājās un turpināt meklējumus citā dienā. Tajā pašā vakarā mans draugs interneta veikalā meklēja sev jaunu datorsomu un pēkšņi ieraudzīja stūra dīvānu, kas bija ļoti līdzīgs tam modelim, kuru gandrīz iegādājāmies, taču tas maksāja krietni lētāk.

Beigu beigās mēs iegādājāmies šo stūra dīvānu, un par ietaupīto naudu nopirkām skaistu žurnālgaldiņu.

Ja iepriekš man nebija konkrēta viedokļa par stūra dīvāniem, tad tagad esmu sapratusi, ka šis ir labākais risinājums nelielām viesistabām. Vai arī tu meklē sev mēbeli, kas iederētos dzīvojamā vai viesu istabā? Šeit būs stūra dīvānu galvenās priekšrocības:

  • Lieliska vieta, kur atpūsties un pavadīt laiku ar draugiem/ģimeni utt. Viena no labākajām stūra dīvānu īpašībām ir tā, ka šīs mēbeles ļauj vairāk nekā vienam cilvēkam apsēsties brīvi, izstiepties, cik vien vēlas un izbaudīt laiku kopā ar saviem mīļajiem. Ja tā padomā, tad stūra dīvāns izskatās tā, it kā divi dīvāni būtu sastumti kopā. Šī ir lieliska mēbele, ja vēlaties uzņemt vairākus viesus, turklāt dīvāna forma ļauj visiem uz tā sēdošajiem viegli komunicēt, kā arī pielāgot mēbeli konkrētajam istabas stūrim.
  • Moderns interjera elements. Veikalos ir iespējams iegādāties dažādus dīvānu modeļus, taču, ja vēlaties izvēlēties mēbeli, kas būs ne tikai stilīga, bet arī praktiska, stūra dīvāni būs labākais variants. Iedomājieties – jūs atnākat mājās pēc garas darba dienas un atlaižaties uz sava modernā un lielā dīvāna…
  • Vizuāli paplašina telpu. Lai arī, salīdzinot ar citām mēbelēm, stūra dīvāni ir diezgan lieli, pareizi izmantojot, tie var likt jūsu istabai izskatīties lielākai. Lai arī visbiežāk šīs mēbeles novieto telpas stūrī, lielākās istabās tās var likt arī centrā, un tās tik un tā ietaupīs vietu.
  • Vairākas funkcijas. Kamēr gultas galvenā vieta ir guļamistabā, un citiem mērķiem to izmantot diez vai būs iespējams, stūra dīvānam ir vairākas pielietošanas metodes. Dienas laikā tas var kalpot kā vieta, kur apsēsties, lai palasītu žurnālus, paskatīties TV vai parunāties ar mājiniekiem, kā arī, protams, uzņemt viesus saviesīgos pasākumos. Savukārt naktī tas var pārtapt par lielu un ērtu gultu, kurā noteikti varēs gulēt vairāk nekā viens cilvēks. Multifunkcionalitāte ir stilīga!

Stūra dīvāns ir laba izvēle teju ikvienam mājoklim, par to esmu pārliecinājusies. Tomēr pirms ķerieties pie īstā modeļa izvēles, noteikti izmēriet, cik daudz vietas varat šai mēbelei atvēlēt, kā arī pielāgojiet tā dizainu istabas kopējam interjeram.