Vasara ar Daikin – profesionāls vēsums darba vietā

Optimized-vasara ar daikinVasaras mūsu pusē kļūst arvien karstākas un biroja darbiem neciešamākas. Tāpēc gaisa atvēsināšanai neizbēgami jāmeklē labs kondicionieris. Uz šo lielisku atbildi sniedz Daikin gaisa kondicionēšanas sistēmas Eldorado debesskrāpī, Brazīlijas pilsētā Sanpaulu un viesnīcā Burj al Arab Dubaijā.

Šajās vietās normāla ikdienas temperatūra ir 30 grādi. Tomēr vairāk uzmanības pievērsīsim Japānas augstākajam debesskrāpim – Abeno Haruka. Tajā mājo uzmanības vērtas gaisa kondicionēšanas tehnoloģijas. Arī Osakā vasaras ir vasaras neganti karstas – vidēji par 8 grādiem siltākas nekā Rīgā. 

Abeno Harukas tornis Osakā

300 m augstajā ēkā, ko atklāja 2014. gadā, Daikin nodrošina visu gaisa apgādes sistēmu. Tie ir 60 stāvi un 306 000 kvadrātmetri platības. Ēkas būvniecības ietvaros viņu speciālisti spēja pielāgoties dažādām celtniecības situācijām, nodrošinot ātru un fleksiblu kondicionēšanas iekārtu uzstādīšanu, ietaupot izmaksas.

  1. stāva skatu laukums – observatorija

Lai aiztaupītu enerģijas apjomu, kas nepieciešams, lai no ēkas apakšas 300 m augstāk nogādātu ūdeni dzesēšanas iekārtām, Daikin radīja autonomu gaisa kondicionēšanas sistēmu novērošanas laukuma augšējā stāvā. Gaisa izpūtēji ir izvietoti stiklotā skatu laukuma griestos tā, lai netraucētu skatu un pārvietošanos apmeklētājiem.

  1. stāva mehāniskā istaba

Āra iekārtas ir uzstādītas 56. stāvā 270m augstumā virs zemes. Ņemiet vērā, ka tik milzīga apjoma ēkai nepieciešams liels apjoms ārējo iekārtu, kas cirkulē gaisu uz telpās esošajiem siltummaiņiem! Daikin radītās VRV sistēmas siltina, atvēsina, mitrina un sausina gaisu katrā ēkas telpā dažādi atkarībā no tās vajadzībām.

Lai efektīvāk uzņemtu svaigo ārā gaisu, ēkas logiem ir atveres, kas ļauj izlaist tvaiku. Ūdens izsmidzināšanas sistēma atdzesē ārējās iekārtas un ļauj ietaupīt enerģiju.

Kintecu apģērbu veikals

Šī veikala griestos Daikin izvietoja speciāli radītus un interjerā iederīgus ventilatorus. Lai saglabātu veikala ambiento atmosfēru, ventilatori strādā gandrīz bez trokšņa. Ventilatoru augstās veikstspējas spoles paredzētas lielām temperatūras atšķirībām, samazinot cirkulējošā ūdens daudzumu un montāžas izmaksas.

Par kompāniju

Daikin ir Japānas uzņēmums, vienīgais gaisa kondicionēšanas sistēmu ražotājs, kas iesaistīts visos produkta radīšanas un pārdošanas posmos. Japāņu iekārtas darbojas katrā pasaules reģionā, pielāgojoties visiem klimata apstākļiem un nodrošinot vēlamo temperatūru, mitrumu, gaisa plūsmu un tīrību.

Vasara ar Daikin – made in Japan.