Veikalu kuponi internetā –padomi veiksmīgiem pirkumiem!

Kuponu akcijas jeb kolektīvās iepirkšanās portāli. 

Kuponu akcijas Latvijā ir ārkārtīgi populārs iepirkšanās veids. Šo akciju galvenais mērķis ir piedāvāt iespaidīgu atlaidi, kas nav iegūstama citā veidā. Ir ļoti daudz atsevišķu portālu, kas piedāvā savus akcijas, tāpat arī šie piedāvājumi tiek salikti kopā un padarīti patērētājam ērtāki. Saskaņā ar gudriem.lv datiem, vienlaicīgi tiek piedāvāti ap 7000 piedāvājumi.  

Tomēr saistībā ar šāda veida akcijām dzirdētas arī daudzas negācijas. Lai šāda veida iepirkšanos padarītu maksimāli pozitīvi, ieteicams ņemt vērā vairākus padomus, kas var padarīt iepirkšanās procesu saprotamāku un ērtāku.

3 lietas, kam būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība.

Tā kā tieši ēdinātāji ļoti bieži izvēlas šīs akcijas, tad jāpārliecinās, ka produktiem ir nemainīga kvalitāte gan akciju laikā, gan ikdienā. Piemēram, iegādāts kupons vakariņām restorānā. Aizejot uz konkrēto vietu, izrādās, ka visi restorāna apmeklētāji ir atnākuši, izmantojot kuponu akciju, līdz pasniegšanai jāgaida stundu un kārotais ēdiens nemaz vairāk nav pieejams. Tas nozīmē, ka ēdināšanas iestāde nav spējīga reaģēt uz augsto pieprasījumu un līdz ar to pamatīgi zūd kvalitāte.

Ļoti populāri ir uzņēmumi, kas piedāvā suši. Šajos gadījumos labāk skatīties uz pārdoto akciju skaitu un jāpaskatās, vai vēsturiski realizētas akcijas. Ja šie fakti apstiprinās, ir lielākas iespējas saņemt produktu, kas atbilst noteiktiem kvalitātes standartiem un tāpēc ir bijis augsts pieprasījums.

Nākošais svarīgais aspekts ir cenas. Veikalu kuponi pavisam noteikti vienmēr jāsalīdzina, vai akcijas cenas patiešām ir zemākas un vai tā nav krāpšana. Kā to izdarīt? Vienkāršākais ir vienkārši piezvanīt uz uzņēmumu un pajautāt, cik maksā, piemēram, masāža. Var arī nezvanīt un vienkārši paskatīties mājaslapā un izpētīt konkurentus.

Prece nav pieejama uzreiz – bīstami. 

Visticamāk, ka katrs kuponu pircējs vismaz reizi nopirkto preci vai pakalpojumu nav izmantojis. Tāpēc trešais ieteikums ir ļoti uzmanīties no precēm, kas būs pieejamas pēc noteikta laika. Ja prece vai pakalpojums nepieciešams lietošanai uzreiz, vai tas vajadzīgs dāvanai, labāk sazināties ar akcijas rīkotājiem un pārliecināties, ka preci varēs saņemt uzreiz.

Tikpat svarīgi noteikti ir jau iepriekš piezvanīt uz viesnīcām, SPA centriem vai citiem izklaides un atpūtas pakalpojumu sniedzējiem. Tas sniegs pārliecību par to, vai nepieciešamie datumi ir brīvi un pieejami. Der atcerēties, ka šajā nozarē akcijas bieži darbojas tikai darba dienās.