dāvans

Vidusskolas izlaidums – ko uzdāvināt jaunietim?

Vasaras sākums paiet skolas izlaidumu zīmē. Vidusskolas atestāta saņemšana ir ļoti nozīmīgs brīdis jauna cilvēka dzīvē, jo ir noslēdzies ļoti ilgs un svarīgs posms. Tālāk gaida nopietni lēmumi un pieauguša cilvēka atbildība par savu dzīvi. Vecāki parasti ļoti lepojas ar savu bērnu šajā dienā.

dāvansUn arī vēlas par sasniegumu viņam kaut ko uzdāvināt, apsveikt izlaidumā. Arī es pagājušajā gadā piedzīvojušo saviļņojošo mirkli, kad neiztiku arī bez prieka asarām. Mans dēls saņēma vidusskolas atestātu. Augstskola bija durvju priekšā. Dēls dosies savā dzīvē un pārcelsies no mazpilsētas uz Rīgu. Domājot par viņam piemērotu dāvanu, biju arī egoistiska.

Gribēju, lai viņš biežāk atbrauc mājās, tāpēc cerēju, ka viņš ātrāk iegūs autovadītāja apliecību. Arī darba iegūšanai tas noteikti palīdzēs. Tāpēc kopā ar vīru nopirkām dēlam dāvanu karti autoskolas pakalpojumiem. Summa bija gana liela, lai viņš varētu apmaksāt gan teorētisko apmācību, gan braukšanas nodarbības.

Negribējām viņam tā vienkārši uzdāvināt naudu, jo zinām, ka jaunam cilvēkam var rasties kārdinājums to novirzīt citiem mērķiem. Izvēlējāmies autoskolu Rīgā, nevis mūsu pilsētā. Labāk uzreiz, lai iemācās braukt sarežģītākos apstākļos.

Dāvanu servisa piedāvājums

Dāvanu karti autoskolā nopirkām ar interneta palīdzību. Dāvanu serviss http://www.fromme.lv/piedāvāja plašu izvēli šajā kategorijā. Izvēlējāmies pārbaudītas vērtības un iegādājāmies dāvanu karti autoskolā, kas zināma jau daudzus gadus. Dāvanu serviss bija ļoti ērti izmantojams, varējām dāvanu karti iegādāties dažu minūšu laikā.

Interneta sniegtā iespēja mums ļāva izvairīties no lieka brauciena uz Rīgu, lai klātienē nopirktu dāvanu karti. Izvēlējāmies, ka dāvanu mums piegādā kurjers. Pirkuma brīdī bija iespēja dāvanu karti īpaši noformēt, arī pievienot jauku sveiciena tekstu.

Bet pats galvenais ir tas, ka dēls bija vislielākajā sajūsmā par šo dāvanu. Par savu auto un vadītāja apliecību viņš jau domāja veselu gadu, kopš kļuva pilngadīgs. Tagad viņam būs reāla iespēja un arī motivācija to paveikt.

Ieskaties dāvanu servisā www.fromme.lv un atrod izlaiduma dāvanu arī savam absolventam.