Vienmēr apdrošiniet auto neizsakāmi veikli

OCTA un KASKO auto apdrošināšanaŅemot vērā to, ka ir liels pieprasījums pēc šāda veida pakalpojumiem, ir izveidoti vairāki servisi, kas to nodrošinātu. Tu varēsi ietaupīt savu enerģiju un laiku, ja izvēlēsies kādu no piedāvātajām polisēm tieši mājaslapā. Turpat blakus OCTA primārajai apdrošināšanai vajadzētu izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas klients.

Ikviens apdrošinātājs ir izveidojis atbilstošus darījumus ikvienam, ir jāspēj tikai tos atrast.

Obligātā apdrošināšana jeb OCTA

OCTAS polises iegāde ir valsts noteikta prasība, jo bez tās ir stingri aizliegts lietot savu auto, tādēļ tās būs vēl kādas liekas problēmas. Arī dažādās citās ES valstīs OCTA polise ir tiešām obligāta prasība, tādēļ to jānoskaidro vēl pirms došanās ceļā.

Tev ir nenovērtējama izdevība iegūt OCTA arī internetā, tādēļ tas iespējams arī pašā pēdējā brīdī. Pašā sākumā izlem, uz cik ilgu laika posmu vēlies iegūt tieši šāda veida polisi no konkrētā apdrošinātāja. Ir ieteicams sākt apzināties, ka OCTAS tiek izstrādātas no neskaitāmiem noteicošajiem faktoriem, tieši tādēļ būs jānorāda auto sērija un modelis, riska grupa, kurā šobrīd esi ietverts.

Vēl liela nozīme ir tieši tam, kāds ir auto īstais vecums, kā arī, kurā pilsētā šis auto tiek reģistrēts.

KASKO polises garantētā palīdzība

KASKO būtu jānoformē, ja tiešām vēlies, lai būtu brīvi pieejama palīdzība krietni vairākās situācijās. Pārsvarā atbalsts tiek nodrošināts ekstrēmās situācijās, ar to KASKO polise kļuvusi īpaša. KASKO arī internetā allaž bijusi ērta priekšrocība, kā jau uzreiz uzzināt, cik tas varētu maksāt.

Tiek piedāvāts arī vajadzīgais transports uz klienta mājām, ja tas ir tālu – varēsi baudīt nakti viesnīcā. Katra rokās ir arī vajadzīgā pašriska apmērs, jo tas maksimāli jāpielāgo savām reālajām iespējām.