Virtuves vietā restorāns

Par vienu no sievietes galvenajiem uzdevumiem mājās tiek uzskatīta ēst gatavošana visai ģimenei, un parasti tas ir jādara vairākas reizes dienā. Bet ne visām sievietēm šī nodarbe patīk un padodas. Zinu daudzas sievietes, kas noklusē to, ka regulārā pusdienu un vakariņu gatavošana viņām ir īstās mocības, jo viņām tiešām nepadodas, tāpēc iztiek ar dažām pārbaudītām receptēm. Bet lielākā daļa mēģinājumu pagatavot ko jaunu, beidzas ar to, ka jāpasūta vakariņām pica vai jāvāra pelmeņi. Un arī mani daba nav apveltījusi ar mīlestību pret gatavošanu. Jā, man patīk gardi paēst, nobaudīt ko izcilu, bet, ja to pagatavojis kāds cits. Protams, es gatavoju maltītes savai ģimenei, bet ja ir kaut mazākā iespēja no tā izvairīties, izmantoju to. Tādas reizes ir tad, kad bērni ir pie vecvecākiem, tad pati iztieku ar salātiem un vīram paņemu no tuvējās kafejnīcas jau ko gatavu. Bet vislabāk man patīk tās dienas, kad visi esam gana brīvi, lai dotos vēlajās brokastīs, pusdienās vai vakariņās uz restorānu. Labs restorāns ir vieta, kur varu doties vienmēr, man patīk atmosfēra, atrašanās izsmalcinātā vidē, ēdienu izvēlēšanās. Man patīk gaidīt pārsteigumus no šefpavāra. Tāpēc mēs nedodamies uz kuru katru restorānu, bet gan izvēlamies tādus, kam ir savs stāsts, īpaša aura un lieliska virtuve. Un šādus restorānus es atrodu interneta rīkā GetTable.

GetTable izvēles brīvība

GetTable.lv galdiņu rezervācijaAr GetTable iepazinos pirms vairākiem mēnešiem, kad meklēju, kur labāk doties vakariņās. Izrādījās, ka visu informāciju, kas man bija vajadzīga par Rīgas restorāniem, es varēju ātri un ērti uzzināt interneta vietnē GetTable.lv. Ja zināju, kāda veida restorānu vēlos sameklēt, varēju to izdarīt ar atlases rīku palīdzību. Tie ļauj veikt restorānu atlasi pēc virtuves veida, atrašanās vietas, cenu līmeņa. Bet, ja nav konkrētu ideju par to, kur vēlas doties, tad noderīgi būs jau apkopotie saraksti ar populārākajiem un jaunajiem restorāniem, kā arī iespēja uzzināt par dažādiem pasākumiem un īpašajiem piedāvājumiem. Tā varat atrast veidu, kā ikdienišķu restorāna apmeklējumu pārvērst par unikālu piedzīvojumu, ja restorānā tiek īstenots kāds speciāls piedāvājums vai viesus izklaidē mākslinieki. Un restorānu klāsts, kas ir GetTable sistēmā, ir ievērojams – vairāk kā simts restorāni Rīgā un Jūrmalā. Domāju, ka tik plašā piedāvājumā ikviens atradīs sev piemērotu variantu.

Bez maksas rezervē galdiņu

GetTable ne tikai palīdzēs uzzināt, kurš restorāns jums šobrīd ir vispiemērotākais, bet varēsiet arī jau laikus bez maksas rezervēt galdiņu šajā restorānā. Rezervācija ir veicama ar dažu klikšķu palīdzību un būs redzama reģistrētā klienta profilā. Tāpat GetTable klientiem ir iespēja izmantot dažādas priekšrocības un īpašos piedāvājumus. Man ļoti patīk šīs sistēma, tāpēc es tagad regulāri savu restorāna izvēli un rezervācijas veicu ar GetTable palīdzību. Jo tā ir lieliska iespēja nomainīt mājas virtuvi pret smalku un gastronomiskiem šedevriem pilnu restorānu. Ikviena sieviete ir pelnījusi ne tikai stāvēt pie plīts un pasniegt mājiniekiem maltīti, bet tikt pati apkalpota un palutināta labā restorānā.