Visiem interesentiem pieejama konsultācija

octa internetāAbsolūti nevienam nav pārsteigums, ka tas ir lietderīgi pašam apdrošināšanas ņēmējam, ja auto ir apdrošināts. Tas nepieciešams, lai būtu atļauja iesaistīties ceļu satiksmē un lai tiktu garantēta vēl lielāka drošības sajūta. Visi sagatavotie piedāvājumi savā starpā atšķiras un piedāvā īpašus papildu bonusus, par kuriem ir iespējams uzzināt jebkurā sev piemērotā laikā. Finansiāli izdevīgus un Jums īpaši pielāgotus polišu veidus Jums varēs ieteikt ikviens uzņēmuma konsultants.

OCTA izmantošana nepieciešama vienmēr

Kā jau daudziem zināms, bez OCTA nav iespējams vadīt savu automašīnu. Pilnīgi visiem ir jāzina, ka nav pieļaujama iesaistīšanās satiksmē, līdz tam brīdim, kad būs noformēta šī polise. Esiet vērīgs un vienmēr nokārtojiet visas šīs lietas saistībā ar OCTA savlaicīgi! Ja OCTAS nepieciešamība kādam šķiet apšaubāma, jāpiemin to, ka tā darbojas kā pirmā palīdzība, ja ir gadījies nonākt kādā ceļu satiksmes negadījumā. Lai neviens klients ne mirkli nejustos kādā veidā ierobežots, ir pilnīgi visas tiesības noteikt to, cik ilgu periodu jaunā polise būs aktīva. Ja galīgi nav brīvā laika un steidzami nepieciešama jauna šāda tipa polise, iespējams izvēlēties OCTA internetā. Visi svarīgākie dati un ziņas par Jūsu polises derīguma termiņu arī būs bez problēmām atrodamas, apmeklējot attiecīgo mājaslapu. Pēdējā būtiska nianse, ko vērts pieminēt, ir tā, ka šīs OCTA polises var izmantot pilnīgi visā ES.

KASKO apdrošināšana izdevīga visiem

Vēl ir arī plaši pazīstamā KASKO, kas nav jāiegādājas 100% visiem, bet par spīti tam rezultātā visi ieguvumi spētu pārsteigt ikvienu. Tik liels skaits patiešām noderīgu piedāvājumu, kas sevī ietver lielu atbalstu zādzību, spēcīgu vētru un dažādu citu iespaidīgu bojājumu gadījumā. Ieteicams painteresēties arī par to, vai konkrētajā gadījumā ir iespējams pieteikt sevi palīdzībai tieši uz ceļa, kas klientiem ļauj pieprasīt arī, piem., degvielas piegādi, ja tā pēkšņi beigusies. KASKO izvēle nekādā veidā netiek uzspiesta klientiem, tādēļ arī pilnīgi visi var justies patstāvīgi un var izvēlēties dažādus papildu bonusus. Ievērojamākais bonuss šim visam ir iespēja pašam personīgi noteikt KASKO polises izmantošanas zonu, apsverot savus lielākos ieradumus un vēlmi ceļot ārpus valsts robežām. No klienta tiek pieprasīta arī kāda konkrēta summa, kas darbosies kā pašriska limits. Tas vienkārši nozīmē, ka klientam patstāvīgi būs reizēm jāsedz visi zaudējumi, kas kopsummā nepārsniedz paša noteikto limitu (piemēram, 100 eiro). Ja ir īpaša vēlme, var iztikt bez šī nosacījuma, tomēr tādos apstākļos jārēķinās ar augstāku polises cenu.

Labākais lēmums – patīkamāka sadarbošanās

Ikvienā situācijā ir jādomā par savu drošību un piedāvāto atbalstu, jo tikai tā Jūs varēsiet ātrāk pārvarēt dažādas situācijas, kas var gadīties ikvienam. Tikpat svarīgi noskaidrot, kādā veidā klientiem ir iespēja atrast iespējami lētāku piedāvājumu, neveidojot robu maciņā. Tajās reizēs, kad sāk šķist, ka nu itin nekas vairs nav skaidri saprotams, vēlams vērsties pie ekspertiem.