Zāles trimmeri pagalma kopšanai

akumulatoru trimmeriIkviens vēlas, lai viņa mājas pagalms visu laiku izskatītos ideāli, tādēļ noteikti jāizvēlas labākie instrumenti, lai visu sakoptu. Konkrēti trimmeri pārsvarā tiek izmantoti, lai atbrīvotos no ļoti garas un iespējams pat cietas zāles, vienmēr pieejami dažādi elektriskie un ar speciālu akumulatoru darbināmie modeļi. Zāles trimmeri var noderēt, lai iespējami efektīvāk un vieglāk atbrīvotos no lieliem avenājiem, tieši tāpēc arī šie rīki ir tik daudzpusīgi.

Trimmeris ļaus ietaupīt laiku un arī enerģiju, tāpēc Jūs varēsiet izdarīt visus kopšanas darbus bez jebkādām problēmām. Vērtīgs bonuss ir tas, ka atsevišķi akumulatoru trimmeri pielāgoti arī privātmāju teritorijām, jo tie nerada pārāk lielu troksni un gaisa piesārņojumu, turklāt tie pielāgoti neregulārai lietošanai.

Krūmgrieži ļauj paveikt vairāk

Samērā līdzīgas iespējas nodrošina arī krūmgrieži, taču tie ideāli piemēroti arī daudz vērienīgākiem teritoriju kopšanas darbiem. Ja Jūs plānojat attīrīt konkrēto platību ne vien no nevajadzīgiem krūmiem, bet arī tieviem kokiem, Jums noteikti jāizmanto speciāli tam radīti krūmgrieži.

Vēl profesionāļu iecienītie krūmgrieži tiek īpaši ar to, ka tos iedarbināšana notiek daudz ātrāk, tāpēc tie vienmēr būs gatavi darbam. Jums būs viegli vadīt krūmgriezi vajadzīgajā augstumā, pietam ar to iespējams appļaut zāli ap māju, kokiem un arī citur, lai rezultātā viss izskatītos nevainojami.

Principā krūmgrieži ir tiešām daudzfunkcionāli, taču atsevišķos gadījumos tie var būt paredzēti tikai kociņu zāģēšanai un jaunaudžu tīrīšanai, tāpēc ļoti rūpīgi jāizvēlas sev piemērots variants.

Lapu pūtēju labākie piedāvājumi

Vēl komfortablākai pagalma tīrīšanai bez šaubām var noderēt lapu pūtēji. Atsevišķiem modeļiem ir izveidots lapu savācējs, kas dod iespēju tās iesūkt un ļoti ērti pārnest uz citu vietu. Apzinoties to, cik parocīgs un viegls ir lapu pūtējs, to pavisam droši var lietot arī sīku atkritumu, piemēram, papīrīšu savākšanai.

Lai atrastu piemērotāko variantu, jāņem vērā attiecīgā pūtēja maksimālā jauda, svars un protams arī tas, vai tas tiek darbināts ar , piemēram, benzīnu. Atkarībā no pagalma platības un kopšanas darbu regularitātes tiek izšķirti divi pūtēju veidi – ergonomiskie mugursomas tipa vai rokās pārnēsājamie.