Zobārstniecības klīnika visai ģimenei – Adenta

zobārstniecības pakalpojumiPar profilaktiskajiem zobārsta apmeklējumiem noteikti nevajadzētu aizmirst. Pat tad, ja tas noteikti nav pašu vēlamāko un gribētāko darāmo lietu sarakstā – jāizdara tik un tā. Kaut vai tādēļ vien, lai pēcāk nenāktos doties pie zobārsta ar jau daudz sāpīgākām problēmām. Bieži vien cilvēki patiešām dodas pie  zobārsta tikai tad, kad radušās lielākas problēmas – zobu sāpes, kustīgs, nolūzis zobs. Savukārt profilaktiski apmeklējumi aiztaupītu daudz sāpju un izmaksu, ja visas problēmas tiek pamanītas un salabotas laicīgi. Pat tad, ja ideāli rūpējamies par zobu veselību ikdienā, tas nenozīmē, ka kāds zobs nesabojāsies. Tieši tāpēc jāapmeklē zobārsts un zobu higiēnists regulāri.

Ja izdodas atrast savu zobārstniecības klīniku, kur dodamies pie sava zobārsta – pavisam labi. Tas, ka regulāri apmeklējam vienu un to pašu zobārstu norāda tikai uz lielāku uzticēšanos speciālistam, kā arī labāku zobu veselību. Piemēram, zobārstniecības klīnika „Adenta” saviem pacientiem pazīstama jau 15 gadus, uzsākot kā ARK zobārstniecības klīnika, vēlāk kļūstot par „Adentu”. Tajā stādā pieredzējuši un zinoši speciālisti ar ilgu darba stāžu zobārstniecībā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lai zobārstniecības procedūras padarītu pēc iespējas mazāk sāpīgākas, modernas un salīdzinoši vienkārši veicamas.

Par „Adenta” klīniku iespējams uzmeklēt ļoti pozitīvas un iedvesmojošas cilvēku atsauksmes. Gan darbinieki tiek augstu novērtēti, atsaucoties brīvo gaisotni, ko viņi cenšas radīt pacientam, mazinot satraukumu, gan paši speciālisti tiek atzīti kā augsti kvalificēti stomatologi, kas katrā situācijā spēs atrast labāko un piemērotāko risinājumu, kas pacientam būs nepieciešams un vēlams. Tādi apzīmējumi , kā „profesionāli”, „pretimnākoši”, visbiežāk izskan tieši par zobārstniecības klīniku “Adenta”.

Zobārstniecības klīnikā strādā zobārsti, kas specializējušies noteiktās jomās, tādējādi piedāvājot šaurākus, bet daudz kvalitatīvākus zobārstniecības pakalpojumus. Šādi arī ģimenēm rodas arī laika ietaupījums — kamēr bērniem tiek veikta zobu veselības pārbaude,

Vecāki var doties pie cita zobārsta veikt, piemēram, zobu balināšanu vai citas veikt kādas citas procedūras. Lielas zobārstniecības klīnikas iespēja ir piedāvāt plašas iespējas vienuviet! Šādi zobārstniecības klīnika ir daudz vairāk iespēju gan vecākiem, gan bērniem, apvienojot apmeklējumus.

„Adentas” speciālisti ārstēšanā paļaujas uz jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem un savlaicīgu profilaktisko ārstēšanu. Klīnikā tiek laipni gaidītas ģimenes un atradīsies savs speciālists ikvienam pacientam, nepieciešamībām un vēlmēm. Piedevām, lai īsinātu laiku, kas varētu būt jāuzgaida, un, lai padarītu zobārstniecības klīniku par atvērtu un mājīgu vietu ikvienam, regulāri tiek rīkotas mākslas un foto darbu izstādes.